Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zdravé oči – dobrý zrak

19.05.2018So 9:28 - 17:00

Seminář je zaměřen na oči a dobrý zrak. Během semináře si řádně ukážeme a vysvětlíme jednotlivé cviky na zlepšení zraku a očí. Pro zájemce budou připravené výplachy očí a oční obklady. Využijeme také ročního období – jaro, kdy je vše krásně zelené, oči milují zelenou barvu. V ceně popis cviků s obrázky a procvičovací tabulky. Více zde https://www.jogazdravi-liberec.cz/inpage/kde-cvicime/.

Povíme si, jak oko pracuje, jak oči udržovat, možné pomůcky pro zlepšení zraku a úpravy stravy. Ukážeme si jednoduché cviky a postupy, vhodné pro domácí praxi a snadno zařaditelné do každodenního režimu dne. Naučíme se, jak pracovat s procvičovacími tabulkami, jak uvolnit a posílit oči, co jim pomáhá a co jim naopak škodí. Dále doplníme i cviky pro šíji, játra a nervovou soustavu, podporující dobrý zrak. Pokud zbyde čas, můžeme se podívat i na možné psychické příčiny, trochu „za“, a co dělat „když“, popotáhnout cvičení trošku dále.

V každém těle se nachází program života a obnovy, ale mnozí lidé si toho nejsou vědomi. Na semináři si ukážeme jak vše nastartovat pro oči a dobrý zrak

Další informace

Studio:Jóga zdraví Liberec - Jana Salačová
Instruktoři:
  • oční cviky
  • uvolnění šíje a krku, body mladosti
  • procvičovací nákresy
  • pro zájemce výplachy a obklady očí
  • relaxace, joga-nidra


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám