Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zasvěcení do kundalini energie, tantrický trénink pro muže, ženy, jednotlivce, páry

01.07. - 10.07.2016Pá 18:00 - Ne 14:00

Tantrický trénink je zaměřený na podstatu člověka a života. Na hluboké sdílení intimního meditačního stavu. Užijeme si sestavu Kundalini jogy pro omlazení, techniky pránického léčení. Poznáme tajné emoční body mužského a ženského těla.

Oslabená životní (pudová) energie nás blokuje od základu – naši živost, vitálnost, zdraví, vnímání těla… Bere sílu pro vývoj, růst a transformaci.

Přijetí, prožití a pochopení základní pudové energie ozdravuje tělo, odbourává stresy, celkově nás posiluje na všech úrovních. Dává nám palivo pro tvoření, pro lásku, pro otevření se božskému principu.

Tento trénink se pořádá jen jednou ročně.

 

Další informace

Studio:Meditační centrum Lažánky (14)
Instruktoři:
  • ing.Igor Samotný, Alice Nováková
Podmínky rezervace:Jak se přihlásit? Vyplň přihlášku na stránkách (odkaz) a pošli 2.000 Kč zálohy. Pouze včasně uhrazená záloha Ti zajistí místo na semináři.
Poznámka k akci:pro muže,ženy,páry i jednotlivce.

Program

Prožitkové programy, Oshovy meditace, tantrické meditace a ošetření, techniky individuální, párové a skupinové, ošetření těla, emocí a mysli, jemné prožitkové masáže, intimní techniky, práce s Kundalini energií, smyslové vnímání a emocionální prožívání.

Tento tantrický trénink je zaměřen na obnovení zdroje životní energie, která bývá označována jako sexuální energie. Oslabená životní (pudová) energie nás blokuje od základu – naši živost, vitálnost, zdraví, vnímání těla. Bere sílu pro vývoj, růst a transformaci.

Laskavou meditativní cestou prožijeme svoji pudovou energii, prožitkem ji budeme poznávat, obnovovat.

Důsledkem takového poznávání bude vědomý život a jeho větší kvalita. Tantra uznává život jako největší hodnotu.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám