Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yogive – Jóguj a dávej podruhé aneb benefiční jógování

17.12.2016So 10:00 - 20:00

Jsme rádi, že Jógovna může být místem, jenž může pomoci vytvořit novou kapitolu příběhu žen, kuchařek bez domova, z organizace Jako doma. Přijďte i vy na benefiční předvánoční jógování a podpořte tak dobrou věc. Vytvořte tak příběh společně s námi.
Užíváte si jógu, hudbu, dobré jídlo a rádi pomáháte? Pak se určitě vydejte na druhý díl akce Yogive, tentokrát v krásném novém prostoru Jógovna v sobotu 17. prosince.

Druhý díl jógového charitativního setkání Yogive tentokrát proběhne v krásném novém prostoru Jógovny (Jidřišská 5, Praha 1 – vchod ze dvora).

Opět budou součástí Yogive také Kuchařky bez domova z organizace Jako doma. Tato nezisková organizace se věnuje ženskému bezdomovectví, jejím cílem je společnost, kde každý má možnost důstojně bydlet a kde nejsou sociální a genderové nerovnosti. Kuchařky připraví občerstvení, které budou podávat mezi dopoledními i odpoledními lekcemi a celý výtěžek z Yogive pak poputuje právě na podporu této organizace.

Tentokrát vás na Yogive čeká ještě více lekcí, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější čas, styl nebo lektora právě pro vás. Snadno si vyberete v online rezervačním systému Jógovny na tomto odkazu: https://jogovna.isportsystem.cz/

Jednoduše se prokliknete na datum sobota 17. 12. a vyberete lekce, které si přejete prožít. Nezapomeňte ale provést kompletní rezervaci, protože počet míst na každou lekci je omezený a podle počtu rezervací budou kuchařky také připravovat občerstvení.dsc_2643

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Cena je za jednu lekci vč. brunche

10:00 – 11:00 Vánoční příběh vinjása jógy se Šárkou Konečnou

Lekce poplyne ve vlídném tempu s vnitřním zažehnutím rotujícím kolem vnitřní sankalpy, vnitřního záměru, vnitřního přání. Komu? Sobě samému či bližnému svému. Přijďte s oním přáním a věnujte jej potřebným a nechte v sobě rozeznít jako vánoční zvonkohru mantru Lokah Samastah Sukhino Bhavantu – Kéž jsou všechny bytosti šťasné a volné.

Cena lekce 350 Kč (vč. kávy/čaje a veganského moučníku od kuchařek bez domova)

12:00 – 13:00 Vědomě s dechem, plynule s tělem s Evou Vrbovou

Vědomě, lehce, s pokorou, s respektem a hlavně s láskou ke svému tělu se necháme unášet na vlně svého dechu. Začneme vědomě s dechem, kdy po chvilce přizveme k tanci i tělo. Jak? Vědomě a s pozorností, kdy budeme pozorovat propojení dechu i těla v rytmu lehce dynamičtější jógy na posílení a protažení celého těla. Budeme teď a budeme tady. Stejně tak i o Vánocích….

Cena lekce 350 Kč (vč. kávy/čaje a veganského moučníku od Kuchařek bez domova)

14:00 – 15:00 Jóga s radostí s Magdou Nguyenovou

Lekce nesoucí se na vlnách vinyasy propojující přirozené napojení, plynutí dechu a pohybu zaměřená na radost. Radost z nádechu a výdechu, radost z pohybu, radost z bytí, radost z tady a teď.

Cena lekce 350 Kč (vč. kávy/čaje a veganského moučníku od Kuchařek bez domova)

16:00 – 17:00 Energie líné vinyasy s Michalem Večeřou

Vinyasa nemusí znamenat jen rychlé sekvence, spoustu chatturang a silových pozic. Protože je pro mne vinyasa především o napojení pohybu na dech, a ten je v zimě často líný, stejně jako celé tělo, půjdeme na to zvolna. Ukážeme si, že rozpohybovat tělo a zažehnout vnitřní oheň agni nemusí být nutně o nekonečných pozdravech slunci a potu stékajícím z tváře. Postupně, i když dynamicky a s něžnou sílou, probereme svoji mysl a rovnováhu, namasírujeme bránici smíchem a navážeme kamarádství s osazenstvem okolních jógamatek.

Cena lekce 350 Kč (vč. kávy/čaje a veganského moučníku od Kuchařek bez domova)

18:00 – 19:00 Acroyoga s Glynnis

Acroyoga s Glynnis je pro všechny. V zábavné a dynamické lekci si ukážeme základy pro funkci báze, letce i spottera. Najdeme společně spojitost mezi moudrostí jógového dechu i pozornosti a akrobatickou technikou, abychom vytvořili kreativní tvary našich těl. Glynnis Hull-Rochelle je certifikovaná Acroyoga Montreal lektorka a mluvý plynule česky a anglicky.

Cena lekce 350 Kč (vč. kávy/čaje a veganského moučníku od Kuchařek bez domova)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám