Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nguyenová Magdaléna

Jóga mě fascinuje svou schopností nenásilně transformovat, přibližovat nás k poznání sebe sama a tím vnášet do života více klidu a harmonie. Věřím, že jóga v nás probouzí naše lepší já, uklidňuje rozbouřené vody naší mysli, zjemňuje a rozjasňuje význam našich slov, přináší upřímnost a smysl našim činnům a to vše prosřednictvím dvou přirozených lidských elementů – pohybu a dechu.

Pohyb by pro každého z nás měla být radost. Jóga pohybu našeho těla přináší uvědomělost, procítěnost, stabilitu, zároveň lehkost. Navrací nás k naší podstatě, kterou je naše obyčejná lidskost. Mé lekce střídají dynamiku s jemností. Nezáleží na výkonu, ale na radosti z pohybu. Cílem lekcí je cítit naše tělo, vnímat ho jako nedílnou součást nás samých, být upřímní sami k sobě, respektovat naše tělesné limity a rozumně s nimi nakládat.

Jsem vděčná za všechna setkání, která obohacují, bez ohledu na to, zda patří minulosti, přítomnosti, či budoucnosti. Obdivuji energii a nekonečnou laskavost Davida Vendettiho, tichou intenzitu a vnitřní sílu Todda Skoglunda, svých učitelů (South Boston Yoga), pod jejichž vedením jsem v létě 2012 absolvovala Vinyasa Flow Yoga Teacher Training. Marti Procházková, její neutuchající entuziasmus, schopnost empatie a přirozená potřeba každodenní radosti ze života vnášejí do mého života lehkost bytí.

ROZVRH:
Neděle 17:00 – 18:30 hod.
Středa 18:30 – 20:00 hod.
v Yoga & Art (viz. níže)

Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám