Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

YOGA STUDY GROUP s Marti Procházkovou vol. 2

18.04.2017Út 14:00 - 16:00

Interaktivní úterní odpoledne věnované hlubším jógovým souvislostem.

Nezáleží na tom jestli jste jógový lektor nebo věčný začátečník. Všechny nás spojuje láska k jedinečné cestě života – józe. Všichni jsou vítáni.

18.4. EXPERIENCE PRATYAHARA

60 minutová asanová praxe s pratjaharovým přesahem, meditací a Jóga nidrou. Teoretická část bude věnována kapitolám věnovaným smyslným smyslům v Hatha Jóga Pradipice.

25.4.YOGA CLASS RULES

Nezáleží jestli si lektor nebo návštěvník jógových lekcí. Všechno má svoje pravidla. A jak víme, tak avidja, nás už neospravedlňuje. Projdeme si stavění jógové lekce skrz naskrz. Vinjása krama, asteja v podobě lekce, které končí pozdě nebo co od lekce očekávat a co naopak už je za hranicí každého kodexu slušného chování jak lektora, tak praktikujícího.

2.5. THE BEAUTY OF BHAGAVADGITA

Nikdy nekončící dialog mezi Krišnou a Ardžunou…je to pohádka anebo návod jak dosáhnout Blaha? Vydejte se na poetickou cestu Bhakti jogínů. Takže nemůžou chybět ty sladké mantry!

9.5.MAGICAL ASSISTS II.

Druhé kolo asistencí. Pokud jste nebyli na tom prvním, nevadí. Jen se připravte, že popojedeme z kopce a že si budeme muset držet mulabandhy!

16.5. ALL ABOUT VINYASA

Vinjása flow je na rozvrhu snad každého jógového studia. Ale co je to vinjása? Jak ji učit? A co je to přísně dodržovaná vinjása? Tady poodhalím něco z domácí metody Jivamukti jógy, kde si bez znalosti 5 elementů vinjásy ani neumím představit jak bych zdravila Surju.

23.5. ANATOMY in MOTION

A máme tady prvního hosta! Společně s Terezou Novotnou Vás provedeme anatomickým jógovým rájem. Teorie bude střídat praxi. Podíváme se na ásany z anatomického hlediska a navíc v pohybu. A třeba přijde i záhadný Anatomy Man:)

30.5. BRAINSHIFTERS & YOGA PSYCHOLOGY

Mysl si s námi hraje jak ji to smysly zrovna nadiktují. Jak mozkovnu postupně dostávat pod ” kontrolu”? Anebo jak se začít poznávat. Vysoce nebezpečná látka pro ty, kteří nejsou připraveni se transformovat.

6.6.TEACHING SKILLS: BASICS

Jak učit začátky, základy a začátečníky. Základní principy stavění ásany, kreativita a flexibilita lektora. Práce s pomůckami. K čemu jsou a jak je využívat?

13.6. MY YOGA EGO

Máte za někoho záskok? Jak začít učit v jógovém studiu? Je jóga politika anebo otázka štěstí? Nedaří se vám najít si privátní klienty? Málo LIKE? Málo lidí na lekci? Že z vedení jógových lekcí nejde vyžít? Přiznám se, že na toto téma se obzvláště těším:) Satja nadevše! A možná přijde i special host!

20.6. TWIST & CLEANSE & DETOX

Skvělý způsob jak přivítat léto. Součástí bude 60 minutová extra ždímající praxe. A pozor techniky Shat Karma Krija budeme probírat teoreticky i prakticky!

Součástí bloků je 10 minutový jógový warmup. Proto si vezměte něco pohodlného na sebe. Pozor! Za návštěvy jednotlivých bloků YOGA STUDY GROUP nedostanete žádný certifikát. Otevřená mysl, laskavé srdce a duše prahnoucí po jednotě jsou podmínkou účasti.

Úterý 14:00 – 16:00

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace online na https://jogovna.isportsystem.cz/.
350 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám