Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga & Dance Spring Festival Ostrava 2017Festival

27.04. - 30.04.2017Čt 14:00 - Ne 21:00

jogafest-banner1

Do Dolních Vítkovic vrátí žár 6. ročník mezinárodního festivalu jógy

Poslední dubnové dny budou v Ostravě pořádně žhavé! V termínu 27.–30. 4. 2017 se totiž uskuteční 6. ročník mezinárodního festivalu jógy Yoga&Dance Spring Festival Ostrava.

Pořádající společnost Maha Shakti Production, s.r.o. připravila po čertech našlapaný program. Vedle zkušených lektorů jógy z Ostravy i celé republiky se festivalu zúčastní řada zahraničních hostů z Evropy i ze zámoří. Z New Yorku přijede Ruth Lauer Manenti –  ďábelsky skvělá Jivamukti Yoga teacher. Pro Jivamukti je zapálený také pár Jay Mac a Misch McNamara, ti s sebou z Jihoafrické republiky přivezou svůj snímek „What is Real?“, který bude mít na Y&D Spring Festivalu svou českou premiéru!

ydsf-054

Během čtyř dní čeká návštěvníky festivalu ale ještě mnohem více – Hormonální jóga, Yin jóga, Integral jóga, AirAcro, Spirální a Power jóga, Zen jóga a Arm balancing, African Dance, Etno tančírna, Osho Meditace, Chanting, šest sálů v industriální oblasti, na 60 účinkujících a 66 lekcí jógy různých stylů, zajímavé přednášky a zapálené diskuze, hodiny meditací, ukázky a lekce orientálního a afrického tance, hraní a zpěvu a mnoho dalšího.

Dát odpočinout tělu, rozohnit své myšlenky a nažhavit své mozkové závity  se chystáme na přednáškách přední české psychosomatičky J. Klímové, jak naložit se svým vnitřním ohněm nám pomůže zjistit proděkan FHS VŠ Humanitas, malíř a literát K. Kostka, a horkým tématům moderní doby souvisejícím se vztahy mezi lidmi se ve svém povídání bude věnovat Marek Ščotka.

ydsf-050

Věříme, že tento již tradiční jarní svátek jógy přinese do Ostravy spoustu energie,  zápalu, radosti z pohybu, ale také možnosti k setkání jak se zahraničními profesionály, tak s odborníky z českého prostředí, že dá prostor k poznávání nového či neznámého.

Přijďte rozzářit svůj vnitřní oheň! Budeme se na Vás těšit na konci dubna v DOV!

Generálním partnerem akce je Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, jejíž klienti mohou využít výrazných slev na vstupném. Záštitu nad festivalem převzal primátor města Ostravy Ing. Tomáš Macura a hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ivo Vondrák.

Více informací  na www.jogafestival.cz nebo na www.facebook.com/jogafestivalcz.

Markéta Sasínová, produkce YOGA & DANCE Spring Festival Ostrava 2017

jogafest-banner3

Další informace

Studio:Pranava jóga centrum (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:na webu
Poznámka k ceně:Celovíkendový GOLD PASS - 2350 Kč (PÁ,SO,NE) - - Dvoudenní SILVER PASS - 1750 Kč (SO, NE) - - Jednodenní PASS: Pátek 950 Kč - Sobota 1100 Kč - Neděle: 950 Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám