Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshopy Aroma Jin jógy na podzimní semestr

28.09. - 03.12.2016St 17:00 - So 18:00

Rádi bychom vás pozvali na podzimní workshopy Aroma Jin jógy u nás ve studiu Zen Garden. Každý měsíc má své téma, takže si nejen krásně zacvičíte a provoníte si soboty, ale i se dozvíte další věci, jak sami se sebou lépe pracovat a porozumět si.

  •  1. 10. – Propouštění a odevzdání všeho starého a přijímání nového do svého života
  • 22. 10. – Propouštění a odevzdání všeho starého a přijímání nového do svého života
  • 12. 11. – Vděčnost, schopnost vnímat v těžkostech života také dary, které nám skrze ně přicházejí
  • 3. 12.  –  Soucit – praktikování soucitu, vztah sám k sobě i k ostatním

Něco málo o Jin józe:

Jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie. Stejné kvality mají i esenciální oleje. Mocná synergie jógy a esenciálních olejů posune praktikování jógy daleko za rámec cvičební podložky.

Srdečně vás zveme k ochutnávce tohoto propojení aromaterapie a jin jógy, které v České republice můžete zažít zatím pouze ve studiu Zen Garden!

Během stále populárnějších hodin jin jógy si mnozí z vás začali všímat a vnímat samoléčebné proudy energie, které v nás jemné ásány jin jógy dokáží probudit. Cítíte a vnímáte, jak se uvolňují blokády na jednotlivých čakrách a také to, jak se prohlubuje vaše schopnost meditativního napojení na vlastní srdce a vlastní střed.

Používání esenciálních olejů během cvičebních hodin dokáže tyto kvality jin jógy umocnit, zintenzivnit a posunout daleko za hranice cvičební podložky.

 

Další informace

Studio:Zen Garden (1)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Za 350,- do středy před akcí, poté 450,-.
350 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám