Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop ZDRAVÁ ZÁDA A FASCIE

20.09.2019Pá 17:00 - 20:00

Workshop ZDRAVÁ ZÁDA A FASCIE
s Nikol Maio, absolventkou FTVS, certifikovanou lektorkou jógy a terapeutkou reiki

KDY: PÁTEK 20. září 2019 od 17:00 do 20:00 h
MÍSTO: Dům jógy Příbram

Fasciální jóga propojuje tradiční přístup jógových ásan s moderními poznatky fascial fitness. Fascie popisujeme jako širokou síť napětí těla, která se skládá ze všech vláknitých kolagenových pojivových tkání, jejichž vláknitá struktura je tvarována především napětím než tlakem. Tato souvislá síť obaluje a spojuje všechny svaly a orgány.
Ve fasciální józe dodržujeme určité principy, které právě fasciální práce zahrnuje, mezi něž patří i automasáž, stimulace tkání zvukem a variabilita pohybu. Proto se během 3hodinové práce budeme dostávat do hloubky těla a poznávat přes různé techniky, které zahrnují jinové i jangové cvičení.

Co s sebou:
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Cena workshopu: 490,- Kč

Rezervujte si své místo v “Rozvrhu lekcí” https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2019-09-16/2019-09-22/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Nikol Maio


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám