Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Zdravá záda a fascie

06.03.2020Pá 17:00 - 20:00

Workshop s Nikol Maio, absolventkou FTVS, certifikovanou lektorkou jógy a terapeutkou reiki

Fasciální jóga propojuje tradiční přístup jógových ásan s moderními poznatky fascial fitness. Fascie popisujeme jako širokou síť napětí těla, která se skládá ze všech vláknitých kolagenových pojivových tkání, jejichž vláknitá struktura je tvarována především napětím než tlakem. Tato souvislá síť obaluje a spojuje všechny svaly a orgány.

Pokud máme málo pohybu nebo příliš pohybu jednostranného, kdy fascie nestimulujeme pravidelně, dostaví se často bolesti zad, krku a mnohy i chodidel. Důvod je takový, že struktura nervových vláken je neuspořádaná, ve fasciální tkáni se tvoří příčná spojení a srůsty, a tkáň již není tak pružná a odolná.

Ve fasciální józe dodržujeme určité principy, které právě fasciální práce zahrnuje, mezi ně patří i automasáž, stimulace tkání zvukem a variabilita pohybu. Během 3hodinové práce se budeme dostávat do hloubky těla a poznávat přes různé techniky, které zahrnují jinové i jangové cvičení.

Co s sebou:
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Nikol Maio
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám