Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop WIM HOF METODY

13.02.2021So 9:00 - 17:00

Workshop vedený mezinárodně akreditovaným instruktorem Jakubem Chomátem.

Objevte svůj vnitřní oheň s Wim Hof metodou, prací s dechem, vědomým otužováním a nastavením mysli…

Bývá ti zima, jsi zimomřivý(á)? Nastavením mysli v kombinaci s dýchací technikou je možné aktivovat svůj “vnitřní oheň” a rozehřát své tělesné jádro.

Zažíváš stres a cítíš se často vyčerpaný(á)? WHM funguje skvěle, jako nástroj pro vědomé zacházení se stresem každodenního života a pomáhá zvýšit soustředění a kreativitu. Pravidelným praktikováním je možné zvýšit kapacitu vitální energie, výkonnost a i celková regenerace je kvalitnější.

Zakladatel této metody – Wim Hof – pomohl změnit pohled vědy a medicíny na možnosti mysli a lidského těla. Těšit se můžete na vědecké poznatky o metodě, dechové techniky, práci s chladem a dobrovolný ponor do vody o teplotě 3 °C.

Workshop je vhodný pro osoby starší 18 let, začátečníky i pokročilejší. Není vhodný pro těhotné ženy, osoby s kardiovaskulárními příhodami a výraznější epilepsií (výhradně po konzultaci s ošetřujícím lékařem).

Co s sebou?
Plavky, ručník, karimatku, nádobu na pití, cokoliv co si rádi berete sebou na akce + vyplněný zdravotní dotazník (bude případně dostupný i na místě).

Cena zahrnuje workshop vedený akreditovaným instruktorem Jakubem Chomátem (www.jakubchomat.cz), vegetariánské občerstvení a oběd.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Jakub Chomát
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2021-02-08/2021-02-14/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.
Poznámka k ceně:Cena workshopu: 3 100,- Kč/osoba Valentýnská cena workshopu pro páry: 5 600,- Kč/2 osoby

Wim Hof metoda (WHM) je známá svou jednoduchostí, efektivností a funkčností. Jde o dokonalý nástroj, kterým je možné vědomě ovládat svůj imunitní, endokrinní (hormonální) systém a další autonomní procesy v těle. WHM účinně pomáhá propojit mysl a tělo a odkrývá náš skrytý strach a zároveň potenciál a sílu, která v každém z nás je.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám