Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop MINDFUL JIN JÓGA

21.11.2020So 9:00 - 12:00

Workshop s ing. Janou Provazníkovou, certifikovanou lektorkou Hatha a Yin Yogy, certifikovanou lektorkou Relation Mindfulness (více informací na www.mindfulyoga.cz)

Workshop plný praxe, ve kterém si vyzkoušíme meditaci všímavosti. Mindfulness (neboli všímavost) je schopnost vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Je tedy skvělým nástrojem k obrácení pozornosti do sebe, k vnímání našeho těla, pocitů a myšlenek.
Všímavost v józe je postoj, kterým přijímáme a v němž pouštíme všechny snahy o manipulaci přítomným okamžikem a rozvíjíme schopnost pozorování bez tendence jakkoliv do něj zasahovat. Otevíráme se sami sobě, otevíráme se světu.

Workshop je vhodný pro všechny bez ohledu na pokročilost praxe. Zvláště pro ty, kteří by rádi prohloubili svoji praxi a snadněji psychicky zvládali každodenní situace.

Co s sebou:
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

V rámci setkání se blíže seznámíte s mindfulness a jejím využitím nejen v jógové praxi, ale i během celého dne. Užijeme si relaxaci, dotkneme se meditace a rozebereme, jak se účinně během dne zastavovat.
Harmonizujeme tok energie v meridiánu plic, jehož činnost v měsíci listopadu vrcholí. Podpoříme naše plíce jakožto životodárný orgán pro celé tělo. Vytvoříme prostor pro odpověď na otázku „Co potřebuji pro to, aby se mi v životě lépe dýchalo?“.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám