Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop jógové terapie – detox mentální únavy

14.11.2019Čt 17:50 - 20:00

Workshop jógové terapie – DETOX MENTÁLNÍ ÚNAVY
pod vedením certifikované lektorky Lucky Ryjáčkové

Zbavte se psychické únavy!
Máte pocit, že je toho na vás moc, nevíte kam dřív skočit? Daří se vám zapomínat na věci, jste podráždění, či zažíváte zmatení, ztrátu koncentrace, úzkost nebo prázdnotu?

Přijdte si zacvičit, naučit a odnést sestavu Hatha jógy dle B. K. S. Iyengara na mentální únavu. Je to forma jógové terapie s pomůckami, jako jsou polštářky, bločky, pásky, deky, židle aj., která je určena pro jakoukoliv úroveň vaší jógové zkušenosti, tedy i pro úplné začátečníky.

Ve dvouhodinovém workshopu si celou sestavu ukážeme a oddáme se působení jednotlivých klidných ásan. Sestavu ásan dostanete k dispozici “na papíře” jako návod k vašemu praktikování doma.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku
– ostatní potřebné pomůcky budou k dispozici

V ceně semináře jsou skripta, podle kterých si budete moci sestavu cvičit kdykoliv doma.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Lucie Ryjáčková
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám