Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop JIN JÓGA – Element ZEMĚ

21.09.2019So 9:00 - 12:00

JIN JÓGA – Element ZEMĚ
workshop se Silvií Kajanovou, certifikovanou lektorkou Jin jógy

KDY: SOBOTA 21. září 2019 od 9:00 do 12:00 h
MÍSTO: Dům jógy Příbram

Fáze ZEMĚ zaručuje rovnováhu. Je to rovnováha/střed mezi dvěma protichůdnými silami. Období propojené s výživou, VÝŽIVOU vyváženosti. Výživa se odehrává na několika úrovních. Na duševní úrovni se pozná tím, jak dokážeme strávit stresující situace, jak dlouho nám něco leží v žaludku. Na emoční úrovni, jak jsme schopni dávat a přijímat lásku, vřelost, pozornost.

Orgány spojené s elementem Země jsou Slezina – Slinivka a Žaludek a jejich schopností přeměny a přenosu, síly a vitality, pružnosti i energie, myšlení i soustředění se, studia a učení se nazpaměť.
Z oslabení Sleziny/Slinivky vychází nadýmání, pocit přeplněnosti, zácpy a na intelektuální úrovni myšlenkový zmatek, závislosti a fyzické i duševní strádání a nestabilita. Může se projevovat neustálým/stravujícím strachem o děti, blízké a popřením/nevnímáním vlastních potřeb.
V harmonické emoční a energetické rovině je Země propojená s radostí, hojností a energií. Dozrávají nám plody díky energii léta – tepla, lásky, světla.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat.

Seminář se skládá ze dvou částí: v první cca 90 min se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé po krátké přestávce si už budeme povídat a moxovat.

Co s sebou?
– dobrou náladu
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Silvia Kajanová
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Co všechno vás čeká?
– Charakteristika elementu Země.
– Energetické dráhy žaludku, sleziny a slinivky.
– Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje.
– Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě.
– Stravovací doporučení, jaké chutě má Země ráda.
– Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie.
– Trávicí potíže – co je způsobuje a jak jim předcházet.
– Seznámíme se s moxováním.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám