Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM – ŠKOLENÍ INSTRUKTOR JÓGYKurzy pro instruktory

12.01. - 26.05.2024Pá 15:00 - Ne 19:00

PŘIPRAVUJEME V JIŽ DEVÁTÝ ROČNÍK ŠKOLENÍ V OBDOBÍ LEDEN – KVĚTEN 2024


Rádi se s Vámi podělíme o naše více než 20 ti leté zkušenosti s pořádáním pohybových lekcí.
Staňte se lektorem, který šíří zdravý životní styl a zásady zdravého pohybu – připojte se k nám!
Cílem vzdělávacího programu Instruktor jógy  je spojit znalosti z oblastí anatomie, fyziologie, psychologie, pedagogiky, výživy a hygieny se základy jógy, speciálními dechovými a relaxačními technikami a základy zdravého pohybu. Školení zahrnuje celkem 6 prodloužených víkendů s hodinovou dotací 150 hodin. Účastníkům poskytuje především poznatky a dovednosti z oblasti hathajógy, jógové terapie a power yogy, ale i z dalších současných směrů (ashtanga vinyasa yoga, jin yoga, hormonální jóga …). Během kurzu získáte potřebné teoretické znalosti i praktické zkušenosti, které vás připraví na vedení lekcí jógy pro klienty s různou úrovní pokročilosti, věku, kondice a zdravotního v rámci skupinových lekcí, ale získáte i základní znalosti, jak sestavit lekce pro individuální klienty.  Vzdělávací program je akreditován pro odbornou způsobilost Instruktor jógy Rozhodnutím MŠMT  ze dne ­10. 8. 2022 pod čj.: 9647/2022 – 4   

Kurz je výrazně obohacen o semináře jógové terapie, vycházející ze spojení tradiční jógy a moderních fyzioterapeutických směrů pod vedením pražské lektorky Lenky Oravcové.

Pro koho je program určen:
Pro osoby starší 18 let s dokončeným středoškolským vzděláním, podmínkou přijetí je alespoň základní vlastní jógová praxe v délce trvání alespoň 1 roku (požadujeme stručné písemné doporučení od lektora jógy, jehož lekce navštěvujete).

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
19 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám