Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Oravcová Lenka

Vystudovala jsem taneční konzervatoř v Praze a po ukončení taneční profese jsem působila ve fitness jako lektorka různých druhů skupinových cvičení – nejen jógy a pilates, ale například i bodyformingu a spinningu. Postupem času jsem se začala stále více orientovat na zdravotní aspekty pohybu a za tím účelem jsem vystudovala jógovou terapii u ČAJ, FTVS a FF UK.
Zajímají mě především souvislosti a paralely mezi tradiční jógou a moderními vědeckými poznatky v oblasti fyzioterapie, psychologie a neurověd. Hledám takové pojetí jógové praxe a jógy jako terapie, které by odpovídalo současnému životnímu stylu a stavu “evropských těl”. Snažím se pochopit základní přirozenost fungování těla a mysli, protože i ty nejsložitější jógové metody z této jednoduché přirozenosti vycházejí.
Své poznatky a zkušenosti jsem popsala v knize Jóga a jógová terapie – principy zdravého pohybu. Snažím se je také dále předávat při vzdělávání jógových lektorů.

Zpět na přehled
 • JÓGA JAKO TERAPIE S LENKOU ORAVCOVOU Semináře a workshopy

  28.04.2024
  Ne 10:30 - 17:30
  Oravcová Lenka

  Pochopit principy zdravého pohybu, které jsou platné napříč všemi cvičebními styly, a uvidět jejich souvislost s nehmotnými úrovněmi člověka, je důležitým předpokladem pro to, aby bylo jógové cvičení skutečně prospěšné tělu ...

  1 990 Kč Detail


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám