Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM INSTRUKTOR JÓGYKurzy pro instruktory

05.03. - 20.06.2021Pá 15:00 - Ne 19:00

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM AKREDITOVANÝ MŠMT ČR  SE SPECIÁLNÍM ZAMĚŘENÍM – JÓGA A JÓGOVÁ TERAPIE 

Staňte se lektorem, který šíří zdravý životní styl a zásady zdravého pohybu – připojte se k nám!

!!!  NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO S TERMÍNEM ZAHÁJENÍ OD 5.3.2021 !!! 

Cílem vzdělávacího programu Instruktor jógy je spojit znalosti z oblastí anatomie, fyziologie, psychologie, pedagogiky, výživy a hygieny se základy jógy, speciálními dechovými a relaxačními technikami a základy zdravého pohybu.

Kurz účastníkům poskytuje především poznatky a dovednosti z oblasti hathajógy, jógové terapie a power yogy, ale i z dalších současných směrů (ashtanga vinyasa yoga, jin yoga, hormonální jóga, jóga pro děti, pro těhotné , pro seniory …). Během kurzu získáte potřebné teoretické znalosti i praktické zkušenosti, které vás připraví na vedení lekcí jógy pro klienty s různou úrovní pokročilosti, věku, kondice a zdravotního v rámci skupinových lekcí, ale získáte i základní znalosti, jak sestavit lekce pro individuální klienty. V případě mimořádných epidemiologických opatření bude výuka probíhat částečně open air a online. Po úspěšném absolvování programu včetně závěrečných zkoušek obdržíte certifikát opravňující k získání živnostenského listu. Vzdělávací program je akreditován pro odbornou způsobilost Instruktor jógy Rozhodnutím MŠMT ze dne 17.6.2019 pod č. j:.047/2019-50.

Kurz je výrazně obohacen o semináře jógové terapie, vycházející ze spojení tradiční jógy a moderních fyzioterapeutických směrů (vývojová kineziologie, rollfing) v souladu s principy zdravého pohybu pod vedením pražské lektorky Lenky Oravcové, která směřovala svou dlouholetou aktivitu ke hlubokému studiu zdravých principů fungování lidského těla s důrazem na zdravotní aspekty ásan a své dlouholeté poznatky i zkušenosti shrnula v knize Principy zdravého pohybu.

Rádi se s Vámi podělíme o naše více než 20-ti leté zkušenosti s pořádáním pohybových lekcí.

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
18 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám