Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Využití jógy a esenciálních olejů v těhotenství a během porodu

11.10.2019Pá 15:30 - 18:30

Využití jógy a esenciálních olejů v těhotenství a během porodu
workshop pro nastávající maminky s Marcelou Flídrovou a Evou Rysovou

KDY: PÁTEK 11. října 2019 od 15:30 do 18:30 h
MÍSTO: Dům jógy Příbram

Povíme si něco o duchovním významu těhotenství a psychických úskalích, které těhotné čekají. Naučíme se využít svůj dech během porodu k úlevě od bolesti, k vytvoření lepšího spojení se svým tělem a k relaxaci. Neopomeneme ani práci s vibrací vlastního hlasu.

Esenciální oleje terapeutické kvality jsou bezpečné a šetrné, zejména ve srovnání se synteticky vyráběnými léčivy. Proto jsou vhodné v období těhotenství. Ulevují od bolesti, nevolnosti, uvolňují a zklidňují, působí preventivně proti předčasnému porodu. Z esenciálních olejů si můžeme snadno připravit jemné produkty pro péči o miminko. A jak? To si vše povíme 🙂

O lektorkách:

Eva A. Rysová
S jógou se poprvé setkala v roce 2007 a byla to láska na první ásanu. Jóga je cestou k sebepoznání, k rovnováze a objevování smyslu bytí, přináší radost, uvolnění a zdraví. Skupinové lekce vede od roku 2011. Ráda by se o vše dobré, co jóga nabízí podělila s vámi. Zabývá se rovněž ženskou spiritualitou a prošla výcvikem ceremonialistky.

Marcela G. Flídrová
Cvičitelka Keltské jógy. Více než deset let pracuje jako konzultantka Aura Somy. Před sedmi lety si přidala k Aura Somě esenciální oleje a vytvořila si svůj systém stanovení diagnózy. Zabývá se také přírodními a měsíčními cykly a jejich vlivem na naše zdraví.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Cena workshopu: 490,- Kč

Rezervujte si své místo v “Rozvrhu lekcí” https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177.
Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Marcela Flídrová, Eva Rysová


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám