Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Všechny krásy mateřství aneb šťastná maminka je i šťastné miminko

13.03.2016Ne 10:00 - 13:00

Očekáváte nebo již máte doma miminko či batole?

Přemýšlíte, jak se v tom “maratonu” neztratit a nejen “přežít”, ale i si ho užívat?

Hledáte recept na spokojené a naplňující mateřství?

Připravily jsme pro vás koktejl plný ingrediencí, které vám pomohou opakovaně nacházet vlastní rovnováhu a prožívat mateřství naplno.

Maminkám prozradíme, jak se na mateřství dívá ájurvéda a jak doporučuje se o sebe starat. Jaké jsou vhodné jógové i meditační techniky a jak si vytvořit vlastní rituály pro nalezení svého středu. A celé to podtrhneme ájurvédskou péčí o miminko. Řekneme si něco k vhodné aromaterapii, naučíme se miminka masírovat a předcházet jejich případné zvýšené dráždivosti. Přijďte se inspirovat, jak se péčí o sebe postarat současně i o své dítě a partnerství.

Seminář je vhodný pro budoucí maminky i již stávající maminky s miminky i bez miminek, protože rozumíme, že někdy se nám nechce od našich nejmenších a někdy zase naopak. Ideální by však bylo, aby miminka s námi byla na druhou polovinu. Tu první by mohli tatínkové třeba venku užít slunce a čerstvého vzduchu.

Rezervace je nutná na stránkách Bindu Yoga Studia minimálně dva dny před uskutečněním akce a zaplacením zálohy 350,- na účet BabYogy 777352355/5050.

Jelikož je náš seminář přes poledne a je nám jasné, že budete hladové. Nabízíme proto možnost si objednat vegetariánský oběd dle ayurvédských aspektů vhodný pro maminky. Lahodný oběd  za 150 Kč obsahuje hlavní jídlo a salátek pod taktovkou úžasného Garyho Wrighta, který nám oběd doručí až do studia. Tato nabídka se uskuteční při minimálním počtu 10 objednaných obědů. V případě zájmu pište na lenka@babyoga.cz.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:rezervace: online z rozvrhu studia + zasláním 50 % zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „krasymaterstvi_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; registrace: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám