Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VINJÁSA JÓGA

28.05. - 25.06.2020Čt 19:15 - Čt 20:15

V hodinách se můžete těšit na počáteční vyladění se na společnou vlnu, dechová cvičení, průpravné cviky, pozdravy Slunci, které nám rozhýbou a zenergizují naše tělo i mysl, které pak nastavíme a necháme plynout v jednotlivých zásadách.

 

Další informace

Studio:KULTURNÍ CENTRUM “12” (0)
Instruktoři:
  • Šárka Vosyková
Podmínky rezervace:Na cvičení, která opět v květnu otevíráme, JE NUTNÉ PROVÉST REZERVACI MÍSTA na tel.: 778 482 787, e-mail: jara@kc12.cz Elektronickou rezervaci vám potvrdíme - pro rychlejší komunikaci uvádějte do e-mailu i telefonický kontakt. Zrušení rezervace provádějte též na uvedené kontakty, abychom mohli nabídnout místo náhradníkům. KARIMATKY, ručníky - NOSTE VLASTNÍ Přijdete-li bez rezervace, nemusí být již místo. Dodržujeme 2 m odstup. Před vstupem do sálu a též po cvičení si vždy umyjte ruce. Použité pomůcky dezinfikujeme. Roušky - budeme se řídit aktuálními vládními nařízeními.
Poznámka k ceně:120 Kč jednorázové vstupné

Lektorka Mgr.Šárka Vosyková – držitelka oprávnění lektora II. třídy při ČAJ a FTVS a mezinárodní licence lektora integrální jógy v rozsahu RYT 200 hodin v Costa Rice.
„Integrální jógu praktikuji 20 let a čtyři roky se věnuji lektorské činnosti. Nabízím jak dynamičtější jógu, tak především integrální jógu, kde se zaměřuji na rozvíjení všímavosti jak přes tělo, tak přes dech, emoce a mysl. Jóga je pro mě prvořadá duchovní disciplína, která pomáhá pracovat s myslí a kultivovat všímavost. Konečným cílem je sebepoznání, a tím i snaha o spokojenější život. Mé hodiny jógy jsou zaměřené na práci těla, duše i mysli. Práce s lidmi mě velmi baví a je pro mě seberealizací i službou být průvodcem i inspirací pro ostatní na jejich cestě. Zároveň je to pro mě také příležitost přes druhé nacházet hlubší porozumění sebe.“ MOTTO: „Aby se mohla otevřít mysl ke změně, je nutné nejprve uvolnit tělo!“

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám