Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkend plný jógy a jógové terapie s Jitkou

18.09. - 20.09.2020Pá 16:00 - Ne 10:00

Pojeďte strávit víkend plný jógy a jógové terapie s Jitkou Červenou v malebné krajině Českého lesa u Domažlic.

Na klidném místě uprostřed přírody se budeme věnovat praxi jógy a jógové terapie (jógová praxe dle principů zdravého pohybu), budeme vnímat svůj dech a sebe sama. Udělejte si volno a dopřejte si tento báječný relax…

Víkend je určen pro začínající i pokročilé jogíny, kteří se zajímají o správné nastavení jógových pozic podle principů zdravého pohybu, dále o propojení držení těla s dechem a o jógovou filozofii. JÓGOVÁ TERAPIE nám umožňuje lépe si uvědomit a tím posléze zlepšit špatné pohybové stereotypy. Právě ty jsou často příčinou našich potíží s pohybovým aparátem.

Víkend bude veden v poklidném duchu rozjímání, pobytu v přírodě, povídání si o józe a spočinutí v tichu. Pro více informací pište na jitkared@seznam.cz nebo volejte na tel. 605 319 223.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Jitka Červená
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2020-09-14/2020-09-20/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Jógový víkend je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za jógový víkend je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude vaše rezervace zrušena.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje ubytování a plnou penzi pro 1 osobu.

PROGRAM:
– každý den brzké ranní cvičení venku spojené s příjemnou procházkou
– 2x denně 90 až 120 minutová lekce jógy a jógové terapie uvnitř
– večerní satsang – posezení s jógovou filozofií (či vámi zvoleným tématem a dotazy)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám