Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkend s jógou na Šumavě – “Nadechnout vůni jara”

26.04. - 28.04.2019Pá 18:30 - Ne 14:00

Dopřejte si víkend, kdy budete mít čas a prostor jen sama pro sebe a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi či běžný život.

V komorním jógovém kruhu (max 10 lidí) budeme relaxovat a čerpat energii. Uprostřed jedinečné šumavské přírody nadechnete vůni jara a v milém prostředí rodinného hotelu Nebespán si vychutnáte výbornou kávu či skvělé jídlo.

V průběhu víkendu s názvem “Nadechnout vůni jara”vás čekají 4 lekce jógy. Budeme pracovat se svým tělem, budeme objevovat svůj dech, nahlédneme pod pokličku jógové energetiky, ponoříme se do prostoru svého těla i mysli. Nebudou chybět závěrečné relaxace a prostor pro vzájemné sdílení.

Budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky. 🙂 Hotel Nebespán vám nabídne výborné jídlo, výběrovou kávu a domácí zákusky od vlastní cukrářky. K celkové pohodě přispěje určitě i krásné prostředí hotelu, kde je k dispozici velká zahrada a nedotčená šumavská příroda v okolí….

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Veškeré dotazy a informace rádi zodpovíme na tel. 603 255 563 nebo na mailu: info@nebespan.cz. S případnými dotazy směřujícími k lekcím jógy můžete kontaktovat přímo lektorku jógy Romanu Konrádovou, tel. číslo 720 544 437.
Poznámka k akci:Víkend je určený primárně pro ženy. Předešlá jógová praxe je vítána, ale není podmínkou.
Poznámka k ceně:Ceny pobytu je 3.800 Kč za osobu ve dvojlůžkovém luxusním pokoji včetně cvičení a 2.800 Kč za osobu bez cvičení. Příplatek při pobytu jen 1 osoby v pokoji ze 1.500 Kč za víkend. Pokud byste chtěli přijet s dětmi či rodinou, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru pro pobyt v hotelovém apartmá.
3 800 
Zpět na vyhledávání

Program víkendu:

1. lekce pátek  18:30 – 20h
Jemná lekce jógy s důrazem na uvolnění a lehké protažení těla.

2. lekce sobota 10 – 11:30h
Dynamičtější jógová praxe zaměřená na sluneční energii uvnitř i vně nás.

3. lekce sobota 17:30 – 19h
Dech, cvičení, tanec, meditace.
Harmonizace pomocí zvuku, hudby, aromaterapie…

4. lekce neděle 10 – 12h  
Jógová praxe zaměřená na krajinu srdce – oblast srdeční čakry.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám