Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Večerní kurz Prana Vashya jógyKurzy jógy

11.04. - 20.06.2016Po 19:15 - Po 20:45

Novým zájemcům jsou určené ucelené kurzy, v rámci kterých se věnujeme všemu podstatnému, co je pro efektivní cvičení jógy potřeba.

Začínáme od úplných začátků – osvojení úplného jógového dechu –  a pomalu pokračujeme jednotlivými pozicemi tak, že na konci kurzu jsou účastníci schopni odcvičit sérii pozic Prana Vashya jógy samostatně, s ohledem ke svým individuálním dispozicím a s pochopením nezbytných souvislostí.

Velký důraz klademe na osvojení základních principů jógového cvičení – dechu, uvolnění a pozornosti – bez kterých by bylo cvičení polovičaté. Jsou to principy, které jsou platné, ať už se věnujete jakémukoliv stylu jógového cvičení.

Další informace

Studio:Jemný svět (15)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky níže a úhradě zálohy 500 Kč do 4 pracovních dnů. Zálohu zašlete na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce prosím zadejte své jméno a termín kurzu, na který se hlásíte. Záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná. Zbývající částka kurzovného bude doplacena v týdnu před zahájením kurzu na účet viz výše.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám