Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Večerní kurz Prana Vashya jógyKurzy jógy

11.04. - 20.06.2016Po 19:15 - Po 20:45

Novým zájemcům jsou určené ucelené kurzy, v rámci kterých se věnujeme všemu podstatnému, co je pro efektivní cvičení jógy třeba.

Začínáme od úplných začátků – osvojení úplného jógového dechu –  a pomalu pokračujeme jednotlivými pozicemi tak, že na konci kurzu jsou účastníci schopni odcvičit sérii pozic Prana Vashya jógy samostatně, s ohledem ke svým individuálním dispozicím a s pochopením nezbytných souvislostí.
Velký důraz klademe na osvojení základních principů jógového cvičení – dechu, uvolnění a pozornosti – bez kterých by bylo cvičení polovičaté. Jsou to principy, které jsou platné, ať už se věnujete jakémukoliv stylu jógového cvičení.

Kurzy jsou vhodné jak pro pohybově založené začátečníky tak i pro ty, kdo už mají leccos odcvičeno.

Kurzy jsou buď ranní – což je optimální způsob jak vnést jógu do svého života, večerní, které jsou pozvolnější, případně víkendové, které jsou vhodné i pro mimopražské. Obsahově jsou jinak kurzy v podstatě identické.
Kurzy jsou vcelku komorní – účastníků bývá do 20 – tudíž je zajištěn individuální přístup tak, aby si každý odnesl maximum.
Kurzy slouží i jako příprava na lekce Rozvíjení Prana Vashya jógykde pak lze své cvičení jógy prohlubovat. Na těchto lekcích lze také nahradit až 2 absence z ranních/večerních kurzů.

Další informace

Studio:Jemný svět (15)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky na www.pranayoga.cz a úhradě zálohy 500 Kč do 4 pracovních dnů. Zálohu zašlete na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce prosím zadejte své jméno a termín kurzu, na který se hlásíte (např. "Jan Nován, ranní kurz 22.2.-1.4.2016") Záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná. Zbývající částka kurzovného bude doplacena v týdnu před zahájením kurzu na účet viz výše.
2 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám