Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Večerní kurz Prana Vashya jógyKurzy jógy

10.04.2016Ne 19:00 - 20:30

Novým zájemcům jsou určené ucelené kurzy, v rámci kterých se věnujeme všemu podstatnému, co je pro efektivní cvičení jógy potřeba.

Začínáme od úplných začátků – osvojení úplného jógového dechu –  a pomalu pokračujeme jednotlivými pozicemi tak, že na konci kurzu jsou účastníci schopni odcvičit sérii pozic Prana Vashya jógy samostatně, s ohledem ke svým individuálním dispozicím a s pochopením nezbytných souvislostí.

Velký důraz klademe na osvojení základních principů jógového cvičení – dechu, uvolnění a pozornosti – bez kterých by bylo cvičení polovičaté. Jsou to principy, které jsou platné, ať už se věnujete jakémukoliv stylu jógového cvičení.

 Kurz je vhodný jak pro pohybově založené začátečníky tak i pro ty, kdo už mají leccos odcvičeno.

Po absolvování kurzu pak můžete navštěvovat lekce “Rozvíjení Prana vashya jógy“, které slouží pro další rozvoj vašeho jógového cvičení. Na těchto lekcích lze také nahradit až 2 absence z kurzu.

 

Další informace

Studio:Jemný svět (15)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:místo máte rezervované až po vyplnění přihlášky a úhradě zálohy 500 Kč do 4 pracovních dnů. Zálohu zašlete na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce zadejte své jméno a termín kurzu, na který se hlásíte záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná zbývající částka kurzovného bude doplacena v týdnu před zahájením kurzu na účet viz výše
2 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám