Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Úvod do dynamické jógy: aktivace těla Kurzy jógy

06.11.2012

Motto:
„Tvarování těla není jóga. Kontrola dechu není jóga. Kontrola mysli není jóga. Jóga je výsledek pronikání do hlubin zkušenosti toho,
co znamená být člověkem.“ – Godfrey Devereux

To, že jóga není jen o těle všichni víme. A přeci s ním začínáme. Proč? Protože je skvělým nástrojem, který můžeme použít k tomu, abychom se dostali ještě hlouběji a dál, než si dokážeme představit. K čemu vám bude, pokud si budete umět dát nohu za hlavu, ale zhuntujete si přitom záda? Pojďme se společně vydat na cestu, ve které se otevřeme přirozené inteligenci těla a naučíme se základům praxe jógových pozic bezpečně, organicky a s radostí.

Kurz je založený na metodě dynamické jógy, tak jak ji učí Godfri Devereux. Pomocí jednoduchých opakovaných pohybů postupně rozvíjíme citlivost nutnou k tomu, abychom postupně mohli vstoupit do jógových pozic. Není kam spěchat – tím, že si dáme na čas, má naše tělo možnost vytvořit potřebná neuromuskulární spojení, která nás “podrží” nejen v pozici, ale také v běžném životě. A s tím, jak se postupně “vtělujeme”, probouzí se i naše vědomí a my se přirozeně dostáváme k přirozenému dechu a meditaci.

Kurz je vhodný pro začátečníky i ty, kdo již mají s jógou zkušenosti. Základy, které v něm získáte, můžete využít při praxi jógových pozic v jakémkoliv stylu. Součástí kurzu je individuální konzultace.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám