Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Úvod do ashtangy jógyKurzy jógy

14.02. - 18.03.2017Út 19:00 - So 19:00

phontoKurz Úvod do Ashtangy jógy je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé studenty a je strukturovaný jako seznámení se systémem ashtangy. Podrobně si vysvětlíme základní pozice ashtangy, včetně různých modifikací pro studenty se zraněními a zdravotními komplikacemi. Získáte přehled o základech filozofie (8 větví jógy), správném dýchání, jednotlivých vinyasách, pranayamě a meditaci. Kurz vás připravý pro samostatnou praxi v mysore stylu.

Kurz je složen z osmi lekcí konajících se v období šesti týdnů. Šest lekcí jsou v úterky, 19:00 – 20:15, které budou obsahovat teoretickou a praktickou část a kde se budeme učit konkrétní ásany ve správném pořadí První Série a to převažně pozice ve stoje a v sedě. Sedmá a osmá lekce je mysore styl a studenti si tyto lekce mohou vybrat kdykoliv během trvání kurzu dle mysore lekcí v rozvrhu. Tento kurz je sestaven jako připrava pro praxi mysore stylem. Mysore styl je úžasně sestavený systém výuky, který nemá obdoby.

Učitel: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Na všechny lekce se prosím předem rezervujte. Místo v kurzu budete mít rezervované po uhrazení kurzovné částky převodem na účet číslo 319015001/5500. Všechny platby jsou závazné, nevratné a nedají se posouvat do dalších období.
Poznámka k ceně:1600 Kč (8 lekcí)
1 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám