Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Úvod do Ashtangy jógyKurzy jógy

02.09. - 25.11.2015St 17:30 - St 19:00

13-ti týdenní kurz Ashtangy jógy určený úplným začátečníkům a mírně pokročilým studentům. Kurz je strukturovaný jako seznámení s tímto systémem jógy. Postupně se naučíme pozice z První Série (které se říká Yoga Chikitsa = jóga terapie) až po pozici Navasana, takže po dokončení kurzu budete umět polovinu této série. Fyzické pozice (ásana) mají přesnou strukturu a vždy na sebe navazují ve stejném pořadí.

Do hloubky si vysvětlíme jednotlivé ásany, vinyasy, ujjayi dýchání a drishti – místo pohledu. Přiblížíme si meditaci, pranayamu a filosofii.

Budeme mít dostatek času pro individuální přístup. Ukážeme si modifikace ke všem pozicím, aby vyhovovaly různým typům těla, lidem se zraněními a zdravotními komplikacemi.

První zkušenost, kterou většina lidí v ashtanze má (při pravidelné praxi), je fyzická. Cvičení vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému, skrze silné pocení – detoxifikaci, které nás zbaví přebytečného tuku a uzdraví stará zranění. Společně se správným dýcháním a koncentrací mysli nastane vnitřní vyčištění. Ashtanga testuje hranici našeho vědomí a těla. Společně s pranayamou a meditací nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu. Abyste na sobě pocítili změny, je nutné cvičit pravidelně.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Další informace

Studio:Shala
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Pro rezervaci místa je nutné uhradit kurzovnou částku převodem na účet. Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.denisasengerova.com
2 600 
Zpět na vyhledávání

STŘEDY 17:30 – 19:00

Každá lekce se bude skládat v prvních 20-ti minutách z teorie a zbylý čas věnujeme ásanové praxi.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám