Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Unikátní kundalini workshop s Hudson Leick

10.04.2019St 17:30 - 19:30

🔸 Workshop bude tlumočen do češtiny. Akce není omezená věkem ani váhou. Všichni jsou vítáni.

🔹 Kundalini je jóga velmi silné transformace. Kombinuje protahování, meditaci, očistné dýchací techniky i mantry. Posiluje náš nervový systém a ovlivňuje i žlázový systém. Cílem workshopu s Hudson bude probudit plný potenciál lidského vědomí v každé(m) z vás. Prosíme, přineste si s sebou bavlněné čepice, budou při cvičení sloužit pro uchování vybudované energie.

🔸 „Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat… Vím, že jóga funguje. Naučila mě mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy,“ vzkazuje Hudson.

🔹 Hudson Leick se józe věnuje od roku 1993 a od roku 1997 ji vyučuje po celém světě. Specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu a jejich kombinaci. Svoje zkušenosti prohlubuje v Indii, kam pravidelně cestuje do ášramu za indickou duchovní učitelkou Ammou, a jejími učiteli jógy byli mj. Max Strom, Bryan Kest, Steve Ross nebo Ana Forrest.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Je možné přijít přímo na místo a částku za workshop uhradit ve studiu - Space4You, poblíž Karlova náměstí.
Poznámka k akci:Akce se koná v pražském studiu Space4You
800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám