Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Unikátní hatha jóga workshop s Hudson Leick

09.04.2019Út 18:00 - 20:30

🔸 Workshop bude tlumočen do češtiny. Akce není omezená věkem ani váhou. Všichni jsou vítáni. Vhodné i pro předchozí účastníky, koncept workshopu je upravený.

🔹 Naučte se správně pracovat se svým tělem i dechem, a propojit tak vaši fyzickou a psychickou stránku. Dech bude vaším průvodcem během celé lekce, díky němu se vaše tělo v jednotlivých pozicích začne více otevírat. Zkuste na chvíli opustit stres každodenního života. Cílem workshopu je být nejen flexibilnější a fyzicky silnější, ale dostat ze sebe hluboko zakořeněný stres a emoce.

🔸 „Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat… Vím, že jóga funguje. Naučila mě mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy,“ vzkazuje Hudson.

🔹 Hudson Leick se józe věnuje od roku 1993 a od roku 1997 ji vyučuje po celém světě. Specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu a jejich kombinaci. Svoje zkušenosti prohlubuje v Indii, kam pravidelně cestuje do ášramu za indickou duchovní učitelkou Ammou, a jejími učiteli jógy byli mj. Max Strom, Bryan Kest, Steve Ross nebo Ana Forrest.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo si zarezervujete zasláním zprávy na mail jakub.volak@starevents.cz
Poznámka k akci:Workshop se koná v blízkosti metra B Kolbenova
1 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám