Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Terepeutická jógaKurzy jógy

09.10. - 11.12.2018Út 19:50 - Út 20:05

V 10 lekcích této terapeutické jógy se dozvíte, jak vaše tělo funguje a jaké cviky a pohyb je právě pro vás vhodný.

Tento kurz je zaměřen z jedné strany na uvolnění napětí, které se v zádech a v našem těle vlivem životního stylu vytváří, na druhé straně však nezapomínáme ani na aktivaci těch (řekněme) lenivějších částí. Tato rozdílná nastavení jsou normální. Každý jedinec si přirozeně vytváří své vlastní originální asymetrie, co je ovšem důležité – uvědomovat si je a rozeznat jejich povahu. A o tom kurz je. O uvědomění si svých individuálních odlišností, pochopení, že nikdy nebudeme stoprocentně vyrovnaní.

V kurzu se naučíme s těmito odlišnostmi pracovat, vyrovnávat je tak, aby nás neomezovaly a nezpůsobovaly bolest. K rozeznání všech jemných asymetrií použijeme vyšetření na začátku kurzu, a to funkčním svalovým testem, vizualizovaným programem MFK. Tento test provedeme i na závěr kurzu, abyste viděli, jak jste se posunuli.
Pro zájemce z účastníků kurzu máme též připravený výhodný balíček 3 ošetření reflexní terapií. Pokud budete chtít této nabídky využít, domluvte se na kurzu přímo s lektorkou. Plná cena je 1000,-Kč za jedno ošetření, jako účastníci kurzu budete mít 20% slevu.
Z naší zkušenosti již víme, že při pravidelném cvičení a po absolvování několika terapií jsou změny opravdu velké. Proto doporučujeme vyzkoušet.učástí kurzu je úvodní a závěrečné vyšetření, na základě kterého efektivnost kurzu dobře uvidíte.

Program
Základní techniky pránajámy (dechová cvičení) a stabilizace středu těla
Bandhy (uzávěry v těle) v základních pozicích
Jinové pozice a relaxační dechové techniky
Jangové pozice a aktivační dechové techniky
Harmonizace jinu a jangu
Horní část těla – krk, ramena, paže, mudry rukou
Páteř – hrudní část
Páteř – bederní část
Dolní část těla – kyčle
Harmonizační lekce, relaxační techniky
Během všech lekcí budou klienti vedeni k praxi ásan způsobem vytvářejícím harmonizaci svých individuálností, zjištěných při vstupní diagnostice.

 

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (8)
Instruktoři:
  • Tereza Novotná
2 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám