Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Terapeutická jóga na Bali s Evou a Ivem Berkana

12.06. - 24.06.2018Út 8:00 - Ne 19:00
Vážení přátelé a příznivci zdravého životního stylu,
velmi nás těší, že vám nabízíme další poklidnou rajskou destinaci pro hlubší praxi jógy a větší relaxaci. Pro malou skupinku 14 zájemců organizujeme pobyt na Bali s náplní terapeutické jógy. Zajímavostí je, že během pobytu poznáme jak vnitrozemí, tak pobřeží Indického (velmi teplého) oceánu.
Čistota, lehkost a vůně Bali jsou ideálním prostředím, jak přirozenou cestou vejít od sebe sama, vnímat své nitro, utišit rozbouřenou mysl, utišit pracující tělo a rozvinout vnitřní přirozené ozdravné procesy.
Ranní úsvit nám poslouží k práci s myslí v koncentračních technikách a meditaci, následně rozcvičíme a rozhýbeme své fyzické tělo vhodným pozdravem slunci a vhodnou pránájámou.
Večerní lekci věnujeme po celou dobu systematickému tréninku pevně dané sestavy ásan, pránájámy a dalších technik.
Z Bali si odvezete nejen krásu tamní krajiny a kultury, relaxované tělo a zážitky, nýbrž rovněž naučenou vhodnou praxi jógy pro další použití. Tuto praxi každý účastník obdrží taktéž v tištěné podobě s velmi jasným návodem. Nechybí v něm krok po kroku, jak a co dělat, včetně kreslených cvičících postaviček. Obvykle dle zájmu program obohacujeme o další aktivity jako je skupinový zpěv pranavy OM – om chanting, výrobu vlastní mály a následně její použití a přednášky o významu jógy či informace o vhodném stravování, nebo jak praxi zavést do svého každodenního života.

Těšíme se na vás, Eva a Ivo Berkana

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Dotazy či rezervace telefonicky, mailem nebo na webu ve formuláři Přihláška na Bali.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje: 10 x ubytování – z toho 4 noci v hotelu v Ubudu, 6 nocí ve vile u Bingin Beach, snídaně v hotelu i ve vile, 2 x denně cvičení jógy (v den příletu a v dny výletů jóga není), transfery letiště – hotel – vila – letiště, informační schůzka s delegátkou, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku. Výlety v ceně: 1. výlet z Ubudu – opičí prales, očistné prameny Tirta Empul, rýžová pole, Ubud Market…. 2. výlet od moře – jih Bali – chrám Tanah Lot, nákupy Semyniak … Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme – prodej letenek léto/podzim 2017) cena cca 18-19 tis. / osoba, cestovní pojištění od společnosti Union – včetně pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů 600 Kč osoba / pobyt Informace, rezervace: Pro závaznou rezervaci místa se platí nyní 13.000 Kč záloha, doplatek jóga pobytu do 12.4.2018. Nákup letenek na Bali cca podzim 2017.
26 989 
Zpět na vyhledávání

Lekce probíhají 2x denně, ranní a večerní. Ranní lekce slouží zejména k meditaci, pránájámě a následně k rozhýbání fyzického těla a jeho aktivaci na celý den.

Večerní lekce jsou strukturovaně zaměřené k očistě a rozvoji konkrétních systémů našeho bytí pomocí pevně dané sestavy ásan, následné pránájámy, řízené relaxace a koncentračních technik. Praktikanti obdrží tištěný manuál, který se během pobytu naučí a mohou jej nadále používat jako vodítko pro domácí praxi v běžném životě.

Cílem celého pobytu je obnova energie, skutečné uvolnění těla a mysli; díky uvolnění “potkání se” sám/a se sebou a procítění si vlastních talentů, potenciálů a zejména pochopení a přijetí jamy a nijamy, kterou pak zájemce uplatňuje ve svém životě. Tím nastává ozdravný proces a proces transformace ve smyslu opuštění stresových a nevhodných návyků chování a přeorientování se na cestu vnitřního klidu a míru.

Těšíme se na vás, Eva a Ivo BerkanaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám