Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Terapeutická jóga (kurz)Kurzy jógy

12.02. - 02.04.2019Út 10:00 - Út 11:30

Kurz terapeutické jógy je ucelený cyklus 8 prodloužených lekcí (90 minut), které budou vedeny v příjemném poklidném tempu, aby byl dostatek prostoru na správné provedení, prodýchání a procítění každé jógové pozice a abychom dokázali jít skutečně do hloubky. Kurz je pro všechny, kteří chtějí bezpečně zlepšit svoji kondici a zároveň hledají více uvolnění a regenerace, chtějí zklidnit svoji mysl, pročistit tělo a načerpat novou energii.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé a je vhodný i pro nastávající maminky.

SKLADBA LEKCÍ
Čeká nás vědomá a pomalá praxe jógových pozic (ásan), nácvik umění správného dechu, dechové techniky pro zklidnění, pročištění anebo naopak stimulaci organismu, hluboké relaxační techniky, řízené meditace, práce s životní vitální energií (pránou), očista a posílení energetických center, a další. Každá lekce bude podořena aromaterapií.

TERMÍN
12. 2 – 2. 4. 2019, 10.00 – 11.30

LEKTORKA
Kurzem Vás provede zkušená a milá lektorka jógy, Karolína Leia Haškovcová. Karolína je známá svým klidným a vlídným přístupem k józe i k životu. Zaměřuje se převážně na jemnou jógu a její terapeutické využití pro lidský organismus.
Její další specializací je jin jóga a jóga pro těhotné. Miluje Indii a indický tanec, studuje sanskrt a ajurvédu.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ
V případě požadavku na hlídání dětí, do poznámky přihlášky uveďte jejich počet a věk.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Registrujte se na webu a potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Pro všechny účastníky platí, že 2 nevyčerpané lekce je možné nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.
Poznámka k ceně:A kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 699 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou.

Lekce 90min (přibližná skladba dle časové dotace):

Vedená meditace / 10 min
Jógové pozice (ásany) / cca 50 min
Dechová cvičení (pránajáma) /10 min
Řízená relaxace / 20 minPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám