Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Teen jóga IKurzy jógy

04.09. - 18.12.2015Pá 16:15 - Pá 17:15

Jóga je vhodná pro každého – a to platí zvláště pro dospívající.  Jak psychicky, tak fyzicky může pomoci mladým lidem najít vnitřní klid a jistotu, stejně jako zajistit fyzickou kondici.

Teen jóga zlepšuje kapacitu plic a krevního oběhu, posiluje imunitu, zlepšuje držení těla, optimalizuje tělesné funkce a posiluje tok energie v těle. Vedle toho se cvičení podílí na zajištění dobře fyzicky fungujícího těla. Pomáhá rozvíjet koncentraci a zlepšuje paměť, pravidelné cvičení jógy pomáhá vštípit pozitivní vnímání sebe sama a učí být sebevědomý a pozitivní vůči sobě i svému okolí.

Ve studiu YOGA & ART budujeme společně s jednou nejzkušenějších lektorek v oblasti dětské jógy, Petrou Špindlerovou, unikátní projekt teen jógy, cvičení pro dospívající, které tuto generaci dostane do kondice a do pohody. Studenti, kteří navštěvují náš kurz, jsou zde často i na doporučení ortopedů a lékařů tak, aby posílili svalový tonus a začali s pravidelným cvičením zad a kloubů.

Žijeme v době stresu a orientace na výkon, s rostoucím tlakem jsou teenageři často oběťmi úzkostných poruch. Prostřednictvím pravidelného cvičení jógy se mohou se naučit vyrovnat se s požadavky a situacemi, které život předkládá. Jóga vzbuzuje vnitřní klid, který umožňuje, aby dospívající činil jasná a přesná rozhodnutí.

KURZY JSOU VZHLEDEM K NÁPLNI LEKCÍ A POJETÍ URČENÉ  DÍVKÁM VE VĚKU OD 12 DO 18 LET. 

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
1 950 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám