Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Technika základních jógových pozic

22.03.2020Ne 15:30 - 18:30

Jste jógový nováček, a chcete se už na začátku vaší jógové cesty naučit správné provedení pozic? Nebo na lekce jógy chodíte pravidelně, ale přesto vás čas od času napadne otázka: „Dělám to dobře?” Anebo snad odcházíte z lekcí jógy s bolestmi zápěstí či krční páteře? Tak pak právě pro vás je určen tento workshop.

Během těchto tří hodin se totiž zaměříme na detailní vysvětlení technik základních jógových pozic. Ukážeme si jednotlivé varianty, od těch nejjednodušších až po ty obtížnější a naučíme se, jak pozice modifikovat s ohledem na vlastní tělesné dispozice tak, abychom si neubližovali.

Workshop bude rozdělen na dvě části. První část začneme lehkým protažením a dopodrobna si vysvětlíme Pozdrav slunci a jeho varianty. V druhé části už se zaměříme na základní jógové pozice, jako jsou například Střecha, Bojovníci a další pozice. Každé pozici se budeme věnovat mnohem detailněji, než bývá možné v běžných lekcích jógy. Společný čas zakončíme zaslouženou vedenou relaxací s kapkou éterického oleje. Z workshopu si pak kromě nových znalostí odnesete i vytištěné materiály s probíranými pozicemi.

Pro koho je workshop určený:
• pro úplné začátečníky, které chtějí už od začátku pozice provádět bezpečně
• pro mírně pokročilé jogíny, kteří chtějí prohloubit své znalosti

Moc se na váš těším! ❤️
Bára

Další informace

Studio:Yoga4everybody (0)
Instruktoři:

Workshop bude rozdělen na dvě části. První část začneme lehkým protažením a dopodrobna si vysvětlíme Pozdrav slunci a jeho varianty. V druhé části už se zaměříme na základní jógové pozice, jako jsou například Střecha, Bojovníci a další pozice. Každé pozici se budeme věnovat mnohem detailněji, než bývá možné v běžných lekcích jógy. Společný čas zakončíme zaslouženou vedenou relaxací s kapkou éterického oleje.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám