Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

TANTRA JÓGA

27.05. - 24.06.2020St 18:05 - St 20:05

Určeno je ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla, které pak harmonizuje a posiluje.

 

Další informace

Studio:KULTURNÍ CENTRUM “12” (0)
Instruktoři:
  • Blanka Milevová
Podmínky rezervace:Na cvičení, která opět v květnu otevíráme, JE NUTNÉ PROVÉST REZERVACI MÍSTA na tel.: 778 482 787, e-mail: jara@kc12.cz Elektronickou rezervaci vám potvrdíme - pro rychlejší komunikaci uvádějte do e-mailu i telefonický kontakt. Zrušení rezervace provádějte též na uvedené kontakty, abychom mohli nabídnout místo náhradníkům. POČET MÍST na cvičení je 8 osob + lektorka KARIMATKY, ručníky - NOSTE VLASTNÍ Přijdete-li bez rezervace, nemusí být již místo. Dodržujeme 2 m odstup. Před vstupem do sálu a též po cvičení si vždy umyjte ruce. Použité pomůcky dezinfikujeme. Roušky - budeme se řídit aktuálními vládními nařízeními.
Poznámka k ceně:230,- jednorázový vstup

Lektorka Blanka Milevová: „Absolvovala jsem 6 ročníků Tantrické školy Mohendžodáro – Tantra jógy pro ženy, kurz Spirituální psychologie u Ivany Valové, výcvik katarzních technik a Osho meditací, Školu pánevního dna podle metody Renaty Sahani Skalové, výcvik systémových a rodinných konstelací, ošetření marma bodů a trojklanného nervu na obličeji, Dornovu metodu, Qua ša – starověkou čínskou masáž. Vědomě se věnuji sama sobě více než 20 let. Vše, co předávám dál, mám vyzkoušené hlavně sama na sobě.“
MOTTO: „Nezachraňuji tonoucí, je lepší umět plavat ve svých vodách.“

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám