Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA

13.04.2019So 9:30 - 18:00

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA
s Bárou Vohankovou, certifikovanou lektorkou hatha jógy, gravid jógy a jógy pro maminky po porodu a Michaelou Křížovou, koučkou a fotografkou ženské duše

KDY: SOBOTA 13. dubna 2019 od 9:30 do 18 hodin
MÍSTO: Dům jógy Příbram

V tomto prožitkovém kurzu nasměrujeme svoji pozornost hluboko do našeho těla, až k pánevnímu dnu. Nejenom, že je součástí hlubokého stabilizačního systému a hraje klíčovou roli ve správném držení těla, zdravé a pružné pánevní dno má vliv na zdraví orgánů, které podpírá, na kvalitu sexuálních prožitků, ale i celkově na naši fyzickou i psychickou pohodu.
Během tohoto celodenního semináře si vysvětlíme anatomii ženské pánve a procítíme si a zaktivujeme všechny tři vrstvy našeho pánevního dna. Ukážeme si, jak správně zapojit pánevní dno během každodenních činností i to, co mu naopak neprospívá.

Metoda 3×3 vám může pomoci ve chvílích, kdy:

  • máte gynekologické potíže, PMS, bolestivou menstruaci
  • pokleslé pánevní dno a potíže s tím spojené
  • jste často ve stresu, stažená, nedokážete se uvolnit a cítíte se bez energie
  • chcete se připravit na těhotenství nebo se vám nedaří otěhotnět
  • máte nízkou hladinu ženských hormonů nebo právě procházíte menopauzou
  • nebo prostě jen toužíte zvýšit své ženské sebevědomí a zkvalitnit vaše prožitky při milování

Zatímco západní svět se dívá na pánevní dno jako na skupinu svalů zodpovědnou za správné držení těla, východní nauky ho vnímají jako centrum naší životní energie a síly. Pojďme tyto dva pohledy propojit a z každého si vzít to podstatné. Tato metoda v sobě propojuje nejenom tělesnou rovinu, ale pracuje i s emocemi a rovinou energetickou.

Co s sebou:
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Cena zahrnuje potřebné materiály, oběd a občerstvení o přestávkách.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Bára Vohanková, Michaela Křížová
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" na www.dumjogypribram.cz nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po přihlášení. Platbu lze provést převodem nebo přímo na recepci Domu jógy hotově nebo platební kartou.
1 900 
Zpět na vyhledávání

Přijďte porozumět svému pánevnímu dnu a načerpat jemnou ženskou energii. V péči vás budou mít hned dvě lektorky – Bára (jogínka a maminka dvou dětí) a Míša (koučka a fotografka ženské duše). Těšíme se na vás.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám