Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Srí Lanka putování

03.02. - 17.02.2017

PUTOVÁNÍ EXOTICKOU SRÍ LANKOU

Srílanská kultura, voňavé jídlo, krása přírody, množství zvěře a aromatických květin nás láká k dalším návštěvám této krásné země plné kontrastů. Na přání zájemců jsme se rozhodli uspořádat cestování Srí Lankou a vzít vás na ta nejzajímavější místa exotického ostrova. Využíváme znalostí terénu, kultury a nakonec známostí a přátelství se zdejšími lidmi. Z celé škály možností nám vyšla úžasná cesta úžasnými místy s úžasnými poznáními. Nevyužíváme CK a tudíž je zájezd za úplně jinou cenu!

http://www.yoga-berkana.cz/sri-lanka-2017-q3?lightbox=dataItem-iqmnop8x

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:e-mailem s platbou zálohyna letenky a služby průvodců.
Poznámka k ceně:cca 15 500 Kč zpáteční letenka, 5000 Kč služby průvodců, zbylá část platba za ubytování, stravu, přesuny, vstupy
30 000 
Zpět na vyhledávání

Navštívíme hory, kde na Hortonových pláních zcela jistě spatříme jeleny sambary, hlasité opice hulmany, vodopády a při troše štěstí snad levharta. Další cesta nás zavede k čaji a čajovým keřům a lidem, kteří je sbírají a zpracovávají. Pohoří Nuckles range nás pohltí svou divokostí. V horách zažijeme ještě jednu velkolepou událost a to výstup na posvátnou Adamovu horu. Z hor naše cesta povede přes populární město Kandy a jeho známý chrám Buddhova zubu a večerní folklórní vystoupení.

V zahradě koření poznáme, jak roste pepř, kari či skořice a kulinářským opravdovým zážitkem bude lekce vaření srílanského rice nad curry, kterou vede majitelka spice garden. Výsledný oběd pak sníme a jedná se skutečně o to nejlepší rice and curry na ostrově.

Naše cesta od kořenící zahrady povede k Indickému oceánu na severovýchodě nedaleko města Trincomalee, které je pravým Hinduistickým místem Srí Lanky. V těsné blízkosti oceánu budeme spát v bungalovech, koupat se v teplých malých vlnách a absolvujeme několik výprav za zdejšími obyvateli do městečka, do Hinduistického chrámu, ke slonům dovoce žijících v rozlehlých národních parcích a na světově známou horu Sigiriye.

Svůj pobyt umocníme dvoudenní návštěvou starobylého města Anuradhapura, kde se k nebi tyčí ty největší Buddhistické dagoby. U oltářů můžeme obětovat Buddhovi dary a spatřit tísíce let stará místa, která nenechávají archeology spát.

Zažijeme cestování zdejším vlakem horami s čajovými plantážemi, výlet na džípu za slony, výlet na lodi za velrybami, jízdu tuk tukem.

Pobyt je určen všem pohodovým lidem, snášející teplo 30 stupňů, přijímací různorodost kultur se všemi jeho pozitivy I odlišnostmi.

Datum pobytu je plus minus jeden den dle letenek.

Podrobné informace podáme všem vážným zájemcům.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám