Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

SM systém zdravá záda a lehký krok – kurz lehce pokročilýKurzy jógy

09.01. - 28.02.2019St 19:00 - Čt 20:00
Od 9. 1. do 27. 2. se můžene setkávat na uzavřeném kurzu SM systém – ZDRAVÁ ZÁDA A LEHKÝ KROK – pro lehce/středně pokročilé (nebo pro ty, kteří již nějaký z kurzů s Nelou Annou absolvovali)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SM systém se využívá pro léčbu, prevenci, kompenzaci, regeneraci a jako kondiční trénink pro sportovce. Je to komplexní systém, jak pečovat o pohybový aparát, zlepšit funkci vnitřních orgánů, celkově zpevnit tělo a cítit se lépe. Zapojuje šikmé břišní svaly a protahuje páteř směrem vzhůru, tím obnovuje zádový korzet, uvolňuje velké klouby a regeneruje páteř. Lekce jsou zaměřeny na živoucí a funkční chodidla, prevenci a léčbu bolestí zad aktivací svalových řetězců podílejících se na napřímení páteře, na odlehčení tlaku na meziobratlové ploténky, zlepšení držení těla a následnému snížení bolestivosti zad a velkých kloubů, ale i formování postavy. Pravidelné cvičení napomáhá předcházet bolestem zad, koriguje disbalance a již vzniklé komplikace.
Jaký je správný způsob chůze?” Neexistuje jediná,,správná,, cesta, pouze různé způsoby, které vedou k různým výsledkům, a konečný „správný“ způsob je chodit všemi způsoby, které jsou pro člověka přirozené. Chůze je reakce svalu na terén, kterým kráčíme, rychlost, kterou jdeme, jaké boty máme na sobě a mnoho dalších okolností. Pro každou situaci existuje přirozený způsob, jakým reagujeme, ale neexistuje žádný opakující se způsob, jak bychom se mohli pohybovat v každém okamžiku – každého dne.
Můžete se těšit na mnoho novinek. 🙂
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
V ceně kurzu:
– materiály pro domácí praxi,
– 8x 60 min lekce,
– emailová či telefonická konzultace.
VHODNÉ: pokud jste již se systém někdy cvičili a máte zkušenosti se základními cviky, pro lehce – středně pokročilé, v těhotenství, po porodu, pro seniory, jako kompenzační cvičení při sportu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
INDIKACE KE CVIČENÍ
– napravuje a zlepšuje držení těla a zeštíhluje a tvaruje postavu,
– v těhotenství, kdy zdravě posiluje svaly břišní, hýžďové a svaly pánevního dna,
– kondiční cvičení/sportovní průprava, posílení hlubokého stabilizačního s., prevence,
– podporuje dobrou funkci vnitřních orgánů,
– pomáhá při léčbě bolestí hlavy a závratí, degenerativní onemocnění pohybového aparátu,
– výhřezy plotének, bolesti páteře a kloubů, skoliózy, léčba akutních bolestí bederní a krční páteře,
– léčba chronických bolestí bederní páteře, kde jiná léčba neovlivnila (i stavy po operacích páteře),
– cvičení klenby nožní, léčba artrózy kyčelního a kolenního kloubu, a to pomocí vyrovnání osy těla a správnému aktivování spirál.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
V lekcích se propojují přístupy inspirované fyzioterapií, jógovou terapií, spirální stabilizací páteře, DNS, spirální dynamikou, spinální osteopatií

Další informace

Studio:Fitness and Health club Malešice
Instruktoři:
Podmínky rezervace:REZERVACE: na tel: 775 979 138 nebo na http://rezervace.fitmalesice.cz Pro zachování kvality výuky a interakce je kurz je určen pro menší skupinu max. 12 osob.   Rezervace je platná po uhrazení kurzovného.
Poznámka k ceně:8 lekcí/lze nahradit 2 absence
2 250 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám