Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Sluneční Jóga podle MICHAELA DOFFE s FRANTIŠKEM VRBOU

28.04.2012

​Akce již proběhla


5 základních typů jógy: Vyberte si ten svůj -Bikram, Hatha, Iyengar, Vinyasa, Ashtanga. Víte o čem je řeč? Jde o pět nejrozšířenějších druhů jógy, mezi nimiž si ten svůj může vybrat skoro každý.

Čakry pro začátečníky – Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.


Základy Sluneční jógy podle francouzského učitele Michela Doffe vás naučí vynikající lektor František Vrba.
Antistresová harmonizační jóga významného pařížského učitele jógy Michela Doffe je krásná už na pohled. Jedinečným způsobem navozuje během několika minut pocit výrazného osvěžení (dostatku energie) a současně uvolnění. Obnovuje se dokonale energetický tok. Největší předností tohoto stylu jógy je jeho geniální jednoduchost a přirozenost. Vysoce pozitivní účinek nadchne každého, kdo se s ním blíže seznámí.

Hlavní charakteristikou Sluneční jógy je její jednoduchost, svoboda a volnost, kterou nám dává. Druhým důležitým prvkem Sluneční jógy je symbolický pohyb. Je velice harmonický, propojuje nás s energiemi nebe a země, třetím prvkem je Hara, které známe z bojových umění. Hara nám umožňuje, abychom našli svůj přirozený rytmus. Ten, kdo pracuje s myslí, a zároveň musí řešit těžké situace, mnohem lépe pak ovládne dech, projevy těla i emoce.

Sluneční jóga je jógou mysli, která se opírá o tělo a dech. Je jednodušší než hatha jóga, která se zaměřuje především na tělesná cvičení a také na dech, a power jóga, což je dynamičtější forma klasické jógy. Svou filosofií je nejblíže radža józe, neboť také směřuje ke zklidnění mysli a její větší stabilitě.

Cvičení vede dlouholetý východočeský cvičitel jógy pan František Vrba, neúnavný organizátor mnoha setkání s duchovní tématikou a propagátor zdravého životního stylu a všeho, co s tím souvisí.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
150 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám