Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seznámení s Ashtanga JógouKurzy jógy

13.04. - 22.06.2015Po 18:00 - Po 19:30

11-ti týdenní kurz Ashtangy jógy určený pro úplné začátečníky a mírně pokročilé studenty. Kurz je strukturovaný jako seznámení s tímto systémem jógy. Budeme se postupně učit pozice z První Série (které se říká Yoga Chikitsa = jóga terapie) až po pozici Navasana, takže po dokončení kurzu budete umět polovinu této série. Fyzické pozice (ásana) mají přesnou strukturu a vždy na sebe navazují ve stejném pořadí.

Do hloubky si vysvětlíme jednotlivé ásany, vinyasy, ujjayi dýchání a drishti – místo pohledu). Přiblížíme si meditaci, pranayamu a filosofii.

Budeme mít dostatek času pro individuální přístup. Ukážeme si modifikace ke všem pozicím, aby vyhovovaly různým typům těla, lidem se zraněními a zdravotními komplikacemi.

První zkušenost, kterou většina lidí v ashtanze má (při pravidelné praxi), je fyzická. Cvičení vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému, skrze silné pocení – detoxifikaci, které nás zbaví přebytečného tuku a uzdraví stará zranění. Společně se správným dýcháním a koncentrací mysli nastane vnitřní vyčištění. Ashtanga testuje hranici našeho vědomí a těla. Společně s pranayamou a meditací nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu. Aby jste na sobě pocítili změny, je nutné cvičit pravidelně.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace zasílejte přes www.denisasengerova.com část Rezervace.
Poznámka k ceně:Cena 2.200 Kč (11 lekcí)

Ashtanga je dynamický styl jógy, který je svou podstatou fyzicky náročný, což je důležitou součástí procesu detoxifikace a transformace.

Hluboce protahuje celé tělo, přináší rovnováhu a zvyšuje mentální koncentraci. Stabilizuje nervový systém, redukuje stres a urychluje metabolismus, čímž výrazně zlepšuje trávení, oběh krve a spánek. Díky specifickému ujjayi dýchání, při kterém se tělo ohřívá, dokáže tato praxe vyléčit stará zranění, nemoci a vyčistit vnitřní orgány.

Pondělky 18:00 – 19:30Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám