Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

SEXUALITA A KREATIVITA ŽENY: PÁNEVNÍ DNOKurzy jógy

21.10.2017So 11:00 - 13:00

V oblasti hráze a podbřišku je umístěno naše první energetické centrum (tzv. kořenová čakra MULADHARA).
Toto centrum je spojeno s našimi pocity jistoty, bezpečí, zajištění základních životních funkcí, vtahem k materiálnu, projevuje se v našich vztazích, ve vztahu k rodině, partnerovi a společenství vůbec.

Stav našeho pánevního dna má přímý vliv na vztahy s našimi nejbližšími, na náš pocit jistoty a bezpečí, pocit opory a víry v to, že nám bude dopřáno vše, co potřebujeme, na míru naší životní energie a v neposlední řade na sexuální energii a prožitek.

Pánevní dno ovlivňuje naše spojení se zemí, to, nakolik jsme schopni zakořenit na určitém místě, nakolik jsme schopni se uzemnit a propojit sami se sebou, stát nohama pevně na zemi, mít pevný základ. Lidé dnes žijí zejména v hlavě, uvažují logicky, zapomínají cítit a žít ve svém těle, v sedavých zaměstnáních používají zejména hlavu a horní polovinu těla, spodní polovina těla ochabuje, bere nám možnost správně a pevně stát a chodit, postavit se čelem k životním situacím a kráčet za svým cílem po cestě a na té cestě setrvat, dotahovat věci do konce.

Pokud uhýbáte před nepříjemnými situacemi, potlačujete pocity v sobě a ukrýváte někam dozadu, nebo bojujete s pocitem nejistoty, nedostatku, strachem, máte problémy s bolestmi bederní páteře, reprodukčními orgány, inkontinencí, nedostatečnou oporou orgánů v břišní dutině, ledvinami, kyčlemi, hemeroidy, imunitou, krevním oběhem, křečovými žílami, trávicím ústrojím, nohami, chodidly, klouby, zuby a nehty (a dalšími pevnými částmi těla – kostmi a páteří obecně, svaly) a nerovnováhou hormonů produkovaných v nadledvinkách (např. adrenalin a noradrenalin), pokud chcete zlepšit svůj sexuální prožitek a zvýšit chuť do života, potom Vám cviky posilující pánevní dno mohou zásadně pozitivně ovlivnit život.

Vhodné také jako prevence. Vhodné po porodu.
Prosím vezměte si s sebou i teplejší oblečení (např. mikinu, dlouhé kalhoty na cvičení), případně ponožky.

KURZ VEDE: Petra Plutnarová

 

Další informace

Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 86-6791380237/0100. Variabilní symbol: 2017021. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_PANEVNI_DNO+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částka a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

11:00 – 13:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám