Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář pro nastávající maminky (jóga pro těhotné a babyoga)

28.05.2016So 10:00 - 15:30

Program semináře

Jóga pro těhotné (Tereza Groesslová) Budeme cvičit! Těhotenská jóga je jemné cvičení vhodné pro nastávající maminky – přináší uvolnění, protáhne i posílí svalstvo, zvýší energii, odbourává stres, snižuje případná nepohodlí jako bolesti zad či otoky a vědomou prací s vlastním tělem, dechem a myslí připravuje ženy k porodu. Je ale také výbornou metodou, jak si zajistit brzký návrat ke zpevněné krásné postavě po porodu. V neposlední řadě vytváří prostor k péči o sebe samu a prohloubení spojení s miminkem.

Společný oběd s ukázkou a povídáním o postnatální (nejen) jógové praxi (Tereza Groesslová) – přineste si prosím občertsvení nebo oběd.

BabYoga a ukázka masírování miminek (Lenka Gajdoštíková) Při BabYoze se snažíme aplikovat principy jógy (protažení a uvolnění nebo stimulace a relaxace). Zároveň učíme miminka vnímat své tělo a prožitky a hlavně cvičit s lehkostí a radostí. Nabízí jak uvolnění, tak zábavnou interakci mezi rodičem a dítětem. Lektorka vychází z ájurvedského principu péče o miminko a navazuje na indické masáže miminek, které po staletí existují v Indii. BabYoga nabízí kvalitní fyzickou stimulaci podpořenou specifickými pozicemi, dotekem a hlasem.
Naučíme se:
– správné manipulaci s miminky pro jejich zdravý vývoj,
– prvnímu kontaktu s miminky formou jemné masáže,
– jak využít masáží a BabYogy v případě koliky a dalších obtíží,
– první cviky z BabYogy pro novorozeňátka,
– meditaci pro miminko a maminku během kojení.

Seminář je vhodný pro nastávající maminky i širší veřejnost. S SEBOU SI PROSÍM PŘINESTE OBĚD NEBO OBČERSTVENÍ!

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
Podmínky rezervace: Rezervace je platná po zaplacení zálohy 200 Kč nebo celého semináře na účet studia nejpozději týden před konáním akce.
1 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám