Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář pro lektory jógy “Iyengar jóga pro těhotné”Kurzy pro instruktory

19.10.2014Ne 10:00 - 17:00

V systému Iyengar jógy může vést lekce pro těhotné pouze specializovaný lektor (s certifikací minimálně Intermediate Junior II), ale všichni certifikovaní lektoři by měli být schopni bezpečně pracovat s těhotnými ženami, které by chtěly navštívit jejich normální lekce. Z tohoto důvodu je workshop určen pro všechny lektory jógy a budoucí lektory, kteří mají chuť se dozvědět více podrobností o gravid józe.

S nizozemskou lektorkou Barbarou Queirolo.

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
  • Barbara Queirolo
Podmínky rezervace:Rezervace workshopu je možná ve studiu či emailem. Platba bankovním převodem či v hotovosti.
Poznámka k akci:Min. počet účastníků je 10.
1 900 
Zpět na vyhledávání

10:00-12:30 Účast/asistence na lekci jógy pro těhotné
Workshop bude rozdělen do ranní a odpolední sekce. Během rána se budete účastnit (nebo asistovat) workshopu pro budoucí maminky a jejich partnery. Uvidíte, jak se vede lekce pro těhotné a jak ženy vést do jednotlivých asán. Také uvidíte, jak jóga může být užitečná jako příprava na porod.

14:00-17:00 „Základy Iyengar jógy pro těhotné“ pro lektory
Odpoledne bude zaměřené pouze na lektory jógy. Budete moci v krátkosti prodiskutovat, co jste viděli během rána a pak si sami vyzkoušíte jednotlivé asány a pranayamu, jak byste je měli učit těhotné. Svou vlastní zkušeností se budete učit základům Iyengar jógy pro těhotné: klíčové body, omezení, použití pomůcek.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám