Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář jógové terapie

06.10.2018So 9:00 - 12:30

Seminář JÓGOVÉ TERAPIE
s Jitkou Červenou

KDY: sobota 6. října 2018 od 9 do 12:30 hodin
MÍSTO: Dům jógy Příbram

Seminář jógové terapie není typickou lekcí jógy, jak ji již mnozí znáte. Nejde jen o pouhá tělesná cvičení (ásany), ale o hlubší propojení těla a vědomí. V průběhu semináře se zaměříme na jógové techniky, které prolneme s trochou fyzioterapie a budeme ladit nejen tělo, ale i mysl. Tím se trochu dotkneme i základní filozofie jógy. Připravte se tedy na vědomou práci s tělem, která není zpočátku úplně jednoduchá, ale dovede nás k lepšímu pochopení základních principů pohybu a uvědomění si svého těla a sebe sama.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Jitka Červená
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" na www.dumjogypribram.cz nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177.
Poznámka k akci:https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2018-10-01/2018-10-07/

Připravte se na vědomou práci s tělem, která není zpočátku úplně jednoduchá, ale dovede nás k lepšímu pochopení základních principů pohybu a uvědomění si svého těla a sebe sama. Z vlastní letité zkušenosti vím, že mé lekce nejsou vhodné pro každého, protože jdou více “do hloubky”. Ne každý je připraven na takový rozměr vnímání sebe sama. I přesto však doporučuji alespoň jednu lekci vyzkoušet a teprve potom se rozhodnout, zda chcete objevit více.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám