Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář jógové terapie

14.03.2020So 9:00 - 13:00

Seminář s Jitkou Červenou, certifikovanou lektorkou jógy a fyzioterapeutkou.

Seminář jógové terapie není typickou lekcí jógy, jak ji již mnozí znáte. Nejde jen o pouhá tělesná cvičení (ásany), ale o hlubší propojení těla a vědomí. V průběhu semináře se zaměříme na jógové techniky, které prolneme s trochou fyzioterapie a budeme ladit nejen tělo, ale i mysl. Tím se trochu dotkneme i základní filozofie jógy. Připravte se tedy na vědomou práci s tělem, která není zpočátku úplně jednoduchá, ale dovede nás k lepšímu pochopení základních principů pohybu a uvědomění si svého těla a sebe sama.

Podrobněji se budeme zaměřovat na práci s ploskou nohy, jejího nastavení i uvolňování fascií nohy. Postupně budeme toto nastavení využívat v jednotlivých ásanách a zlepšovat tak jejich provedení po stránce vnější (fyzické) a vnitřní (prožitek, dech a proudění energie pomocí dechu).

V závěru si zacvičíme techniky na posílení svalů zajišťujících jednotlivé fáze dechu tzv. hathény a přiblížíme se tím k provedení “plného jógového dechu”.

Co s sebou:
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Jitka Červená
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám