Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Rýma a záněty dutin a jak jim předcházet

28.11.2019Čt 17:50 - 20:00

Workshop jógové terapie – RÝMA A ZÁNĚTY DUTIN A JAK JIM PŘEDCHÁZET
pod vedením certifikované lektorky Lucky Ryjáčkové

Rýma jako menší virová infekce zasahující sliznice horního dýchacího systému, včetně nosu a krku je doprovázena ztíženým dýcháním, bolestmi v krku, hlavy a případně i dutin. Záněty dutin pak souvisejí se zvětšením či otokem jejich sliznic.

Na tomto workshopu vám představíme sestavu Hatha jógy dle B. K. S. Iyengara pro prevenci rýmy a zánětů dutin či jako alternativu k řešení často se opakujících těchto potíží. Je to forma jógové terapie s pomůckami jako jsou polštářky, bločky, pásky, deky, židle aj., která je určena pro jakoukoliv úroveň vaší jógové zkušenosti, tedy i pro úplné začátečníky.

Ve dvouhodinovém workshopu si celou sestavu ukážeme a oddáme se působení jednotlivých klidných ásan. Sestavu ásan dostanete k dispozici “na papíře” jako návod k vašemu praktikování doma.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku
– ostatní potřebné pomůcky budou k dispozici

V ceně workshopu jsou skripta, podle kterých si budete moci sestavu cvičit kdykoliv doma.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Lucie Ryjáčková
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám