Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Relaxace s Gongem

14.03.2018

Až poznáte zvuk terapeutického gongu, bude Vám vše jasné. Terapeutku Kamilu Černou oslovil jako prostředek, pomocí jehož vibrací  se dostáváme do stavu hluboké relaxace, meditace. Praxi prohloubila v kanadském Vancouveru, kde se stal gong její duševní očisty, na kterou se každý týden těšila. Nyní je tu a má chuť se o tuto ojedinělou harmonizaci podělit. Pomůže nám tak tělo připravit na nové začátky, které k jaru zkrátka patří.

Koupel za zvuku gongu proběhne během 90 minu. Po jógovém úvodu uvolníme energetická centra a připravíme své tělo na příjem vibrací léčebného gongu.
Vibrační ozvěny terapeutického gongu jsou pociťovány v celém těle a mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním. Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit, hormonální i nervovou soustavu, psychosomatiku těla, snižovat stres, zlepšovat imunitu našeho těla, uvolňovat naše emoce a postoje, odstraňovat strach, napětí a negativní pocity.

Další informace

Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám