Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Relax víkend Šumava JÓGA a ČCHI-KUNG

24.04. - 26.04.2020Pá 17:30 - Ne 14:00

Dopřejte si víkend, kdy budete mít čas a prostor jen sami pro sebe a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi či běžný život.

Připravili jsme pro vás další jarní termín úžasného relaxačního pobytu s jógou v termínu 24.-26.4.2020. Šumava už bude svěží a probuzená do jara. 

V komorním kruhu (max. 10 lidí) budete mít příležitost relaxovat a čerpat energii. Uprostřed jedinečné šumavské přírody nadechnete vůni jara a v milém a profesionálním prostředí rodinného hotelu Nebespán si vychutnáte výbornou kávu či skvělé jídlo. V průběhu víkendu vás čekají 2 lekce jógy a 2 lekce čchi-kungu. 

Tradiční čínské cvičení čchi-kung si můžete vyzkoušet v rámci procházky šumavskými loukami. Pokud počasí dovolí, lze ochutnat barefoot walking neboli chůzi naboso a část procházky absolvovat v tichu. V případě příznivého počasí je možnost vychutnat si i jógové lekce pod širým nebem na zahradě hotelu.

Zkusíme zpomalit na všech úrovních, budeme pracovat se svým tělem, budeme objevovat svůj dech, ponoříme se do prostoru své mysli. Pokusíme se potkat sami se sebou. Kromě toho se můžete těšit na pohodlí 4* rodinného hotelu, vyladěné pokrmy francouzského kuchaře doplněné nabídkou kvalitních vín, infrasaunu, soukromou zahradu a lelkování nad šálkem výběrové kávy.

Víkend vede zkušená lektorka jógy, taichi a čchi-kungu Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung. Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy, i když předchozí jógová praxe je vítána.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Veškeré dotazy a informace rádi zodpovíme na tel. 603 255 563 nebo na mailu: info@nebespan.cz. S případnými dotazy směřujícími k lekcím jógy můžete kontaktovat přímo lektorku jógy Romanu Konrádovou, tel. číslo 720 544 437.
Poznámka k ceně:Ceny pobytu je 4.200 Kč za osobu ve dvojlůžkovém luxusním pokoji včetně cvičení a 3.200 Kč za osobu bez cvičení. Příplatek při pobytu jen 1 osoby v pokoji ze 1.700 Kč za víkend.
4 200 
Zpět na vyhledávání

pátek 17.30 – 19.30h
SEZNÁMENÍ S ČCHI-KUNGEM
Úvodní meditace, úvod do čchi-kungu, sestava “ Osm brokátů“.

sobota 11:30 – 13:00h
LEKCE JÓGY
Jemná lekce čakra jógy®. Čakra jóga se nejvíce opírá o tantrickou jógu a hathajógu, ale čerpá obsahy i z dalších disciplín. Míří k sebezkoumání a sebezkušenosti.

sobota 14.00 – 17.00h
PIKNIK NA LOUCE, LEKCE ČCHI-KUNGU + PROCHÁZKA
Odpoledne začneme úžasným piknikem na louce nad Kašperskými Horami s výhledem na celou Šumavu. Ochutnáte mimo jiné salát z divokých bylin. Následuje procházka šumavskými loukami, praxe čchi-kungu s výhledem do krajiny, chůze v tichu, možnost chůze naboso.

neděle 10.30 – 12.00h
LEKCE JÓGY
Jógová praxe zaměřená na živlové archetypy: země, voda, oheň, vzduch a prostor.
Charakteristika pěti živlů a jejich projekce v našem těle.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám