Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ranní kurz Prana Vashya jógyKurzy jógy

11.01. - 19.02.2016Po 7:00 - Pá 8:15
Ucelené kurzy, jejichž cílem je naučit zájemce cvičit Prana Vashya jógu s ohledem ke svým individuálním dispozicím a s pochopením nezbytných souvislostí.

Velký důraz klademe na osvojení základních principů jógového cvičení – dechu, uvolnění a pozornosti – bez kterých by bylo cvičení polovičaté. Jsou to principy, které jsou platné, ať už se věnujete jakémukoliv stylu jógového cvičení.

Kurzy jsou vhodné jak pro pohybově založené začátečníky tak i pro ty, kdo už mají leccos odcvičeno. 

Kurzy jsou buď ranní – což je optimální způsob jak začít a postupovat kupředu, večerní, které jsou pozvolnější, případně víkendové, které jsou vhodné i pro mimopražské.

Absolventi všech kurzů umí zhruba totéž. Kurzy jsou vcelku komorní – účastníků bývá do 20 – tudíž je zajištěn individuální přístup tak, aby si každý odnesl maximum.

Kurzy slouží jako příprava na lekce Rozvíjení Prana Vashya jógykde pak lze cvičení jógy prohlubovat. Na těchto lekcích lze také nahradit až 2 absence z ranních/večerních kurzů.
Více informací a přihlášky zde.

Další informace

Studio:Jemný svět (15)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky na www.pranayoga.cz a úhradě zálohy 500 Kč. Zálohu zašlete na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce zadejte své jméno, druh kurzu a termín, na který se hlásíte (např. "ranní 2.11.") Záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná. Zbývající částka kurzovného bude doplacena v týdnu před zahájením kurzu na účet viz výše.
Poznámka k ceně:lze uhradit přes Benefit Plus
3 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám