Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

RANNÍ KURZ JÓGY Kurzy jógy

26.08.2012Ne 6:13 - 6:13

Cílem tohoto pětitýdenního ranního kurzu je především vytvořit návyk každodenního jógového cvičení, naučit se cvičit samostatně a posunout své cvičení kupředu.

Zároveň je to možnost jak okusit autentickou výuku “ala Indie”, poznat účinky cvičení na tělo i mysl během jednoho měsíce intenzivní jógové praxe, každý všední den ráno od pondělí do pátku, celkem po dobu 5 týdnů.
Během jednoho měsíce takto pojatého cvičení se dá udělat zhruba tolik, co za 6 až 12 měsíců při občasném cvičení 1-2x týdně.

V rámci tohoto kurzu cvičíme jógové pozice (ásany) dle tradice Prana Vashya jógy. Odcvičení série pozic trvá kolem 60ti minut v závislosti na délce dechu. Cvičení je dynamické, na své si přijdou především pohybově založení jedinci.

Během kurzu si prakticky zažijete vše potřebné k tomu, abyste byli schopni samostatně cvičit doma a navštěvovat lekce “Mysore”, kde můžete svou praxi dále rozvíjet.

Vždy v pondělí a čtvrtek je cvičení vedené, v úterý a pátek cvičí každý samostatně pod dohledem lektora. Ve středu pak doporučuji zkoušet samostatné cvičení doma.

Cvičení je intenzivní, nejedná se o pomalou terapeutickou jógu.

Další informace

200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám